Witam. Mam stwierdzona kamice zolciowa . Mam zlog 12mm stwierdzono przypadkowo przy usg na zupełnie
1
odpowiedzi
Witam. Mam stwierdzona kamice zolciowa . Mam zlog 12mm stwierdzono przypadkowo przy usg na zupełnie co innego. i teraz chcialm się poradzić czy mogę z tym dalej chodzić czy muszę iść na zabieg? Jedni mówią tak, a drudzy tak ..może tu usłyszę coś konkretnego ?.
Jeżeli kamicy żółciowej nie towarzyszą ataki bólowe - to może być pod kontrolą.
Zaleca się regularne kontrolne badania USG jamy brzusznej oraz dieta wątrobowa.
Zaleca się regularne kontrolne badania USG jamy brzusznej oraz dieta wątrobowa.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jak mam się przygotować do testu tolerancji glukozy?
- Mam wyniki z badania krwi na boleriozę IgG >240,00 AU/ml IgQ 10,78 AU/ml Co oznaczają takie wyniki
- Witam Zwracam się z prośbą o pomoc do Państwa. W 2018 roku prawa górna szóstka była objęta próchnicą pod plombą. Została wyczyszczona i nałożona nowa plomba (ciemna). W zębie obok (piątce) znajduje się również ciemna plomba. Po roku zaś miałam uczucie rozpierania szóstki. Zgłosiłam to mojej…
- Witam Mam angine ropna lekarz przepisał duracef w tabletkach 2xdziennie Po jakim czasie mogę wyjść z domu ? Czy jak będę się czuł dobrze po 3 dniach mogę skrócić antybiotyk po 7 dniach ?
- Miałem dziś dewitalizację zęba i zakładanie opatrunku. Czy po takim zabiegu wzmorzenie stanu zapalnego jest normalne? Ząb boli mnie bardziej niż przed zabiegiem i spuchło mi dziąsło.
- Dzień dobry. Jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka trwała od 24- 27.05. Z badan prenatalnych wynika że termin porodu to 12 marca a początek ciąży 05.06. Stosunek był 05.06, 15.06. Skoro ciąża od zapłodnienia trwa Ok.38 tygodni to jest to 15.06? Kiedy wiec doszło do zapłodnienia ?
- Witam. Mój 11 Letni syn ma suchy kaszel od kilku miesięcy, kaszle co kilka sekund żadne leki mu nie pomagają. Miał robiony pakiet Alergiczny wszystko ok. Chciałbym dodać że w nocy gdy śpi nie kaszle wogule gdy jest zajęty czymś np rozmową przez telefon też nie kaszle. A np jak ma jakąś stresującą…
- Dzień dobry, przyjmuję na codzień (dokładnie o godzinie 21:00) tabletki antykoncepcyjne Angiletta. Dziś rano zażyłam 1000mg witaminy C. Dodam, że nie robię tego codziennie, była to wyjątkowa sytuacja. Czy działanie Angiletty mogło zostać przez to zaburzone?
- Dzień dobry, po zastosowaniu drugiej sztuki plastra na plecy ITAMI, wystąpiła mi wysypka (ok. 5 cm) zaczerwienienie, krosty i swędzenie. Na ulotce jest właśnie napisane, żeby skonsultować z lekarzem. Wczoraj nosiłam plaster, a w nocy pojawiła się wysypka. Moje pytanie: czy już teraz jest potrzeba…
- Dzień dobry Została mi ostatnia tabletka do wzięcia antykoncepcyjna (różowa) i później białe, czy jak nie wezmę tej tabletki i zrobie sobie przerwę do końca tej paczki czy jestem zabezpieczona ? Czy można przytyć od odłożenia na jakie czas tabletek antykoncepcyjnych ? Pozdrawiam i dziękuje
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.