Witam mam straszny i bolesny problem z 3 rozstępami w pachwinie które przechodzą do krocza. Nie wygl

Mam straszny i bolesny problem z 3 rozstępami w pachwinie które przechodzą do krocza. Nie wyglądają jak standardowe rozstępy.. Jest w nich wyczuwalne wgłębienie na całej długości.. ich szerokość ma ok 0,5 cm. Chyba Najlepsza opcja byłoby ich rozcięcie i zszycie. Mam już dość bólu na codzień przy zwykłych czynnościach. Nie mówiąc o goleniu czy chodzeniu w ładniej bieliźnie.. Nie stać mnie na laser czy jest możliwość ich usunięcia na NFZ?

1 odpowiedź


Dzień dobry Jezeli juz to wycięcie rozstępów ( nie rozciecie). Proszę spróbować udać się do poradni chirurgii plastycznej na konsultację ( ze skierowaniem od lekarza POZ).

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.