Witam, mam rocznikowo 17 lat i 172 cm wzrostu, miesiączkuje od około 11/12 roku życia. Od jakiegoś r
1
odpowiedzi
Witam, mam rocznikowo 17 lat i 172 cm wzrostu, miesiączkuje od około 11/12 roku życia. Od jakiegoś roku urosłam 1 cm. Moja mama ma 164, a tata 182. Jestem aktywna nie stosuje używek. Czy jest szansa że jeszcze urosnę i czy są jakieś sposoby żeby zwiększyć wzrost?
Wzrost się zakończył.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, Od września leczę się na Gravesa-Basedowa. Początkowo TSH było 0.003. po miesiącu 0.011, w grudniu 28, a wczoraj 94. Przyjmuję thyrozol 2*10 mg. Od ostatniej wizyty powiększyła mi się tarczyca i puchnę, szczególnie na twarzy. Czy powinnam odstawić lek na jakiś czas?
- Dzień dobry. Mam 24 lata, jestem kobietą. Od pół roku mam problem z cewką moczową i oddawaniem moczu. Cewka mnie piecze, mam ciągłe uczucie parcia na pęcherz, do tego ból brzucha przez cały dzień. Dostałam też uczucie zgagi, które pojawia się tylko rano i strasznie wtedy boli mnie brzuch. Dostałam…
- Dzień dobry, mam 32 lata, od jakiegoś czasu przyjmuję metforminę (Glucophage XR, aktualnie 1000 mg, codziennie wieczorem) z powodu zespołu policystycznych jajników. Zauważyłam, że bardzo często w kale znajdują się "pozostałości" po tym leku - w kształcie tej tabletki w kolorze żółtym. Wypróżnianie…
- Dzień dobry, Proszę o poradę. Czy lek venlectine może działać szkodliwie na płód na etapie wczesnej ciąży? Pozdrawiam
- Witam jestem w 14 tygodniu ciąży. Robiłam test obciążenia glukozą 75g 3 punktowy. Na czczo 94mg/dla, po 1 h-114mg/dla, po 2h-83mg/dla. Czy jest podejrzenie cukrzycy ciążowej?
- Dzień dobry, Trzy tygodnie temu założono mi szwy na małą ranę (z prawej strony prawej nogi między udem a kolanem) . Praktycznie od razu po zaszyciu rany pojawił się pod skórą guzek, który ogranicza zgięcie nogi w kolanie. Po 13 dniach szwy zostały ściągnięte, rana bardzo dobrze się goi, ale…
- Witam jestem w 14 tygodniu ciąży. Robiłam test obciążenia glukozą 75g 3 punktowy. Na czczo 94mg/dla, po 1 h-114mg/dla, po 2h-83mg/dla. Czy jest podejrzenie cukrzycy ciążowej?
- Chciałabym zapytać o opinie na temat pozostawienia ubytku narzędzia po zabiegu kanał owym. W jednym z kanałów pozostawiono pozostałości narzędzia.. Czy to bezpieczne? Czy uszkodzenie kanału w tej sytuacji jest większe niż próba usunięcia pozostałości? Jakie mogą być powikłania?
- Dzień dobry Od wielu lat oddaje stolec 3-6 razy dziennie, sądzę że to jest głównym winowajcą... od 2 lat pojawiły się hemoroidy, ale po wizycie u lekarza problem się zmniejszył (mniej krwi na papierze) ale... od 2 dni mam sytuacje jakby mi tam jakaś żyła pękła, bo krwi jest bardzo wiele Do…
- Witam, jestem w trakcie wyrabiania opinii, robienia badań odnośnie tranzycji (transpłciowość) i potrzebuje lekarza psychiatry który mógłby/ła wykluczyć możliwe choroby psychiczne i wystawić mi opinię w tej kwestii dla lekarza prowadzącego.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.