Witam, mam pytanie odnośnie dwóch czerwonych malutkich kropeczek/plamek na żołędzi mojego penisa. Zn
1
odpowiedzi
Witam, mam pytanie odnośnie dwóch czerwonych malutkich kropeczek/plamek na żołędzi mojego penisa. Znajdują się niedaleko rowka zażołędnego. Kilka dni temu byłem u lekarza, wyczyścił mi duże ilości mastki spod napletka i stwierdził lekki stan zapalny i przepisał maść ponieważ wstyd się przyznać ale nigdy nie ściągałem napletka aż do rowka zażołędnego. Żołądź jest wrażliwy na dotyk. Kontaktu intymnego z kobietami nie miałem więc choroby przenoszone drogą płciową można wykluczyć.
Czy te dwie drobne kropki czerwone są związane z tym stanem zapalnym, jakąś inną chorobą czy to normalne i nie ma powodów do obaw?
Czy te dwie drobne kropki czerwone są związane z tym stanem zapalnym, jakąś inną chorobą czy to normalne i nie ma powodów do obaw?
Są najpewniej związane z tym stanem zapalnym. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- witam, mam ostatnio taki problem, wpisuje swoje objawy w internet po czym czytam o roznych powaznych chorobach, nowotworach itp, troche sie boje bo teraz serio mysle ze mam nowotwor pomocy prosze o szybka odpowiedz
- Dzień dobry od mniej więcej miesiąca mam wstydliwą przypadłość . Podnieca mnie aktorka Dorota Chotecka ,,ma 55 lat. Ja mam 30 lat. Zdarza mi się że muszę na nią czasem dostać wytrysku,bo masturbacja jest na nią bardzo przyjemna wstydzę się tego.
- Witam choruje na nerwice lękową od 2017 roku. Miałam wszystkie objawy świata jeśli chodzi o nerwice ,ale sobie z nimi poradziłam i je zwalczyłam. Jedyne co zostało mi po nerwicy to paniczny lęk przed tym ,że oszaleje i dostanę schizofreni. Nikt u mnie w rodzinie nigdy jej nie miał ,a ja na codzień…
- Witam choruje na nerwice lękową od 2017 roku. Miałam wszystkie objawy świata jeśli chodzi o nerwice ,ale sobie z nimi poradziłam i je zwalczyłam. Jedyne co zostało mi po nerwicy to paniczny lęk przed tym ,że oszaleje i dostanę schizofreni. Nikt u mnie w rodzinie nigdy jej nie miał ,a ja na codzień…
- Dzień dobry. Około rok temu pojawił się u mnie zaskórnik w obrębie czerwieni międzywargowej. Stworzył się duży pęcherz wypełniony ropą, potem strup który sie oderwał. Pozostała blizna i od czasu do czasu pojawia się zaczerwienie w tym obrębie. Byłam dzisiaj u dermatologa z tym problemem i poradził…
- Dzień dobry, Pół roku temu byłam u stomatologa, żeby wymienić stare, przebarwione plomby w górnych jedynkach. Ogółem trzy ubytki. Pani Doktor zrobiła mi zbyt mały odstęp pomiędzy zębami (nie mogłam nawet nici dentystycznej przecisnąć). Po tygodniu, na nastepnej wizycie, papierkiem ściernym powiększyła…
- Proszę o konsultacje wyników tarczycowych. TSH 1,651. FT3 2,88.FT4 1, 04. ANTY-TPO 103 DZIEKUJE
- U mojego 8 latka na górze lewej stopy jakiś czas temu pojawiły się białe niewielkie 1-3 mm grudki, twardawe, jakby wypełnione twardą substancją. Jest ich kilka sztuk i tylko w tej okolicy. Co to może być i czy muszę szukać pomocy u dermatologa? Czy jest jakaś maść która mogłaby być zastosowana? Lidia
- Witam, mam zdiagnozowaną łuszczycę pospolitą i zespół policystycznych jajników. Szukam dobrego dietetyka na terenie Lublina, który pomoże mi ustalić co przy tych chorobach powinno znajdować się w moim jadłospisie, a co powinnam wykluczyć.
- Dzień dobry mam problem z rodzinny i to dość trudny : moi rodzice są 10 lat po rozwodzie mieszkam z mamą chce się przeprowadzić do taty bo moja mama jest bardzo nerwowa a mój tata to "oaza spokoju" , lecz jestem z moją mamą bardzo zżyta więc jak jej to delikatnie powiedzieć ... Dziękuję za pomoc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.