Witam, mam pytanie, jeżeli prawdopodobnie mam grzybicę pochwy lub jakąś infekcje, a dopiero za tydzi

1 odpowiedzi
Mam pytanie, jeżeli prawdopodobnie mam grzybicę pochwy lub jakąś infekcje, a dopiero za tydzień mam najbliższą wizytę u ginekologa, to jeżeli wezmę tabletki dopochwowe i maść clotrimazolum oraz saszetki tantum rosa i powiem swojemu ginekologowi, że Pani z apteki kazała to brać zapobiegawczo, to ginekolog nie powinien się spojrzeć krzywo? Przez tydzień bym nie wytrzymała, bo mam wszystkie objawy grzybicy pochwy
A też nie powiem, że nic nie brałam, bo objawy są lekko lżejsze od tych leków.
Proszę doradzić
- jest sporo stanow dających problem.
na dziś!: dawka flukonazolu np i lek przeciwalergiczny.
i nikt krzywo nie spojrzy. pzdr artur mazur kalisz ;-)

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.