Witam mam pytanie czy jest możliwość powiększenia piersi ,ale zapłata na raty w sensie np.za pierwsz

Witam mam pytanie czy jest możliwość powiększenia piersi ,ale zapłata na raty w sensie np.za pierwszym razem wpłata 4tysiace i resztę na raty. I jaka jest cena powiększenia piersi.

1 odpowiedź


Dzien dobry , oczywiście istnieje mozliwość rozłożenia zapłaty za zabieg w systetemie ratalnym . w razie pytań służę pomocą . Małgorzata Grabowska Dyrektor medyczny Marinamedestetic

dr Marek Murawski

dr Marek Murawski

chirurg plastyczny

Warszawa

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.