Witam, Mam problem z przesunięciem żuchwy, które wystąpiło kilka lat temu i zaburzyło symetrię twa
1
odpowiedzi
Witam,
Mam problem z przesunięciem żuchwy, które wystąpiło kilka lat temu i zaburzyło symetrię twarzy. Po kilku wizytach u różnych stomatologów, żaden z nich nie był w stanie zaproponować żadnego leczenia albo w ogóle nie widzieli problemu, z którym się borykam.
Problem pojawił się po bardzo obfitym w stres okresie czasu (partner często wspominał, że słyszy moje zgrzytanie zębami w nocy). Oprócz porannego bólu szczęki i uczucia bardzo napiętych mięśni, żadne inne dolegliwości nie występują.
Kiedyś uśmiech był symetryczny a teraz widocznie jest przesunięcie w jedną ze stron. Dodam, że nie miałam stwierdzonej wady zgryzu, nigdy nie nosiłam aparatu.
Będę wdzięczna jeśli obecni tutaj specjaliści będą w stanie wskazać mi miejsce gdzie można tę wadę zniwelować i jak ewentualnie taki proces leczenia wygląda.
Dziękuję i pozdrawiam
Mam problem z przesunięciem żuchwy, które wystąpiło kilka lat temu i zaburzyło symetrię twarzy. Po kilku wizytach u różnych stomatologów, żaden z nich nie był w stanie zaproponować żadnego leczenia albo w ogóle nie widzieli problemu, z którym się borykam.
Problem pojawił się po bardzo obfitym w stres okresie czasu (partner często wspominał, że słyszy moje zgrzytanie zębami w nocy). Oprócz porannego bólu szczęki i uczucia bardzo napiętych mięśni, żadne inne dolegliwości nie występują.
Kiedyś uśmiech był symetryczny a teraz widocznie jest przesunięcie w jedną ze stron. Dodam, że nie miałam stwierdzonej wady zgryzu, nigdy nie nosiłam aparatu.
Będę wdzięczna jeśli obecni tutaj specjaliści będą w stanie wskazać mi miejsce gdzie można tę wadę zniwelować i jak ewentualnie taki proces leczenia wygląda.
Dziękuję i pozdrawiam
WItam
Zapraszam na konsultację
Pozdrawiam
Tomasz Żuchowski
Zapraszam na konsultację
Pozdrawiam
Tomasz Żuchowski
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Kobieta lat 49. Opis MR: nieznacznie zwiększona ilość płynu w sawie. Znaczne scienczenie chrząstki kłykcia przyśrodkowego k. piszczelowej-- chondromalacja łll stopnia. Niewiele pojedyncze ubytki chrząstki kłykcia przyśrodkowego k. udowej- chondromalacja ll stopnia. Płytkie ubytki chrząstki rzepki…
- Dusi mnie astma oskrzelowa i chrobotanie przy oddychaniu.bralem antybiotyk i inne leki nic mi nie pomaga męczę się fizycznie.
- Witam jak długo jest ważne skierowanie na TK? Mam skierowanie wystawione w marcu.Z powodu innej choroby nie moge go narazie wykorzystac.
- Mam skierowanie do szpitala na operacje nawykowego zwichniecia barku, gdzie mam się z tym skierowaniem udać? Lekarz, który wystawił skierowanie powiedział, że on tego nie robi :/, jestem z okolic Konina, gdzie zrobia mi to na nfz?
- Mam pytanie skierowane do ginekologów jestem w 8 miesiącu ciąży, nie byłam u żadnego lekarza (przez ten czas bardzo dbałam o siebie),nie pije nie pale przez ten okres dość zdrowo się odrzywialam i ostatnio zaczęłam brać witaminy uzupełniające dla ciężarnych nie brałam żadnych leków nic poważnego…
- Witam! Od tygodnia mam problem z kolanem. Ból jest po wewnętrznej stronie kolana koło wiązadła krzyżowego. Ból jest piekący przy zginaniu kolana i występuje również podczas stania nawet gdy noga nie jest obciążona. Ból zewnętrzny. Jest wypuklenie skóry poniżej szpary stawowej i tkliwe. Przy zginaniu…
- Dzień dobry, mam 18 lat, mój cykl miesiączkowy zwykle trwa 35 dni. Ostatnio trwał 24, a teraz w 14 dniu dostałam okresu. Czy to normalne? Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Niedawno przeszłam covid i przebywałam pod dużym stresem.
- Dzień dobry, zacząłem leczenie kanałowe, 3 dni temu miałem założony opatrunek i mam się zgłosić za dwa tygodnie. Wczoraj byłem na doraźnej pomocy, ponieważ nie mogę wytrzymać z bólu, nie było widać żadnej opuchlizny czy spuchnięcia, ale został mi włożony na nowo już antybiotyk. Biorę już drugi…
- Czy samo zaburzenie psychiczne (bez innych czynników) może wywołać chorobę somatyczną tj. fizyczną?
- Witam, Zrobiłem jakiś czas temu badanie posiewu. Wyszło mi: "Identyfikacja (80) - Pseudomonas aeruginosa - nieliczne" i tam jest też napisana podatność na antybiotyki. Proszę mi powiedzieć, czy istnieje możliwość błędnego wykonania badania? Albo ja źle pobrałem nasienie - nie wiem może miałem…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.