Witam mam problem z oczami spojówki są czerwone oczy pieką lzawia i ropieją byłem u różnych specjali

6 odpowiedzi
Mam problem z oczami spojówki są czerwone oczy pieką lzawia i ropieją byłem u różnych specjalistów prywatnie ale nie pomogło przepisywali maści krople floxian bez zmian proszę o pomoc
Dzien dobry,bez badania nic Panu nie poradzę,pozdrawiam:) KM

Szanowni Państwo, zapalenie spojówek w stanie przewlekłym jest bardzo trudne do leczenia. Nie zmieniałby lekarza tylko wybrał tego który najbardziej Państwu odpowiadał i stosował się ściśle do jego zaleceń. Nie są to tylko krople ale także odpowiednia pielęgnacja powiek i często zmiana przyzwyczajeń np. pocierania oczu. Proszę zaufać lekarzom - tylko proszę dać im szanse na wyleczenie Państwa.
Proszę wybrać jednego specjalistę króremu Pan ufa i ścisłe stosować sie do zaleceń.
Zapraszam na konsultacje Gabinety SENSOR Rzeszów
Witam, na pewno nie da się nic zrobić bez konsultacji. Przyczyn takiego stanu może być kllka, często nie są to nawet zapalenia pochodzenia bakteryjnego, dlatego prawdopodobnie w tym przypadku antybiotyki- Floxal nie pomagają. Często jest to leczenie złożone, również z odpowiednią pielęgnacją powiek.
Witam pomimo przewlekłości schorzenia proponuje zrobienie wymazu bakteriologicznego ale proszę pamiętać ze musi upłynąć 2 tyg od ostatniego antybiotyku i jeszcze pytanie czy ropienie występuje tylko rano i jaki charakter ma wydzielina czy to na pewno ropa . Badanie można wykonać w Pracowni Mikrobiologiii pamiętać proszę o antybiogramie pozdrawiam
Konieczne jest dokładne badanie okulistyczne