Witam. Mam problem z kolanem od kilku dni gdy go zegne to jest problem z wyprostowaniem okropny ból.
Mam problem z kolanem od kilku dni gdy go zegne to jest problem z wyprostowaniem okropny ból. Osiem lat temu miałam zerwane więzadła i łękotka była pęknięta ale leczona byłam zapobiegawczo.
1 odpowiedź
Przyczyn dolegliwości może być wiele, uszkodzona łąkotka, fałdy maziówki, chondromalacja. Bez przeprowadzenia badania fizykalnego ciężko podać przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Proponuję konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

