Witam, mam problem z duzym palcem u lewej nogi, do jakiego specjalisty powinnam się udać? Pozdrawia
1
odpowiedzi
Mam problem z duzym palcem u lewej nogi, do jakiego specjalisty powinnam się udać?
Do chirurga - prawdopodobnie wrastający paznokieć,
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Chcialabym sie dowiedziec o praktyke jaka stosuje u pacjentek ciezarnych z dodatnim wynikiem GBS? Czy antybiotykoterapie powinno stosowac sie jeszcze przed porodem?
- Biorę siofor500 zaczynałam od 1 tabletki po tygodniu 2 a po 3 tygodniach 3 razy dziennie ale mam po tych tabletkach mdłości bóle głowy bóle brzucha jestem na etapie 2 tabletek no i brak apetytu pisze bo mam małe dziecko i nie mogę sobie pozwolić na taki stan nie wiem co robić
- Mam 57 lat ,jestem po menopauzie ,zostałam skierowana na łyżeczkowanie z powodu plamienia i przerostu endometrium .zabieg ten miałam wykonany już 3 raz .wyniki są dobre bez żadnych zmian przerost endometrium .Obecnie po trzech miesiącach po ostatnim łyżeczkowanie znowu lekko plamie .Czy są inne…
- Mam 26 lat mam niedoczyność tarczycy biore euthyrox 50 pięć dni w tygodniu a w sobote i niedziele euthyrox 75 moje wyniki to TSH 5,644. FTF 1,63, chce zostac mamą lekarz kazał mi brać teraz siedem dni w tyg, 50tkę moje wyniki teraz to TSH 4,614 a FT4 1,38. Gdy poszłam z tymi wynikami lakarz kazał…
- Właśnie odebrałem TK zatok: Bezpowietrzna lewa połowa zatoki czołowej. Masywne pogrubienie błony śluzowej prawej połowy zatoki czołowej. Prawie całkowicie bezpowietrzna zatoka szczękowa lewa. Nieznaczna destrukcja kostna ścian przyśrodkowych zatok szczękowych. Przyścienne zwapnienie przy dolnej…
- Siódemka górna lewa nie do uratowania.Po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się że korzenie zęba znajdują się w zatoce - czy konieczna jest konsultacja chirurgiczna i usunięcie w szpitalu? Czy można będzie zęba usunąć w gabinecie?
- Robiłam morfologię i wynika z niej że jest wysoki poziom LYM 57,3% i niski GRA 34,2 EOS 0,8% co to może oznaczać? Kobieta 23lat
- Uczucie smutku, przygnębienia braku checi do wszystkiego,nic nie sprawi mi radosci, czuje sie spiaca. Jak bym z pieknego snu wpadla w szara rzeczywistosc. Brak apetytu.
- Zażywam kombo w postaci sertraliny 100 mg, 150 bupropionu i 150 mg pregabaliny. Czy przy tych lekach mogę pić yerba mate? Jestem miłośnikiem trunku, piję go bardzo dużo. Moją wątpliwość budzi artykuł, w którym wyczytałem, że jest on inhibitorem MAO.
- Otóż od jakiegoś czasu miewam dziwne objawy strasznie bolą mnie wszytskie mięsnie jestem ciagle zmeczona chce mi sie spac wieczorem usypiam na siedzaco jak nigdy a rano poprostu nie umiem sie obudzic jestem nie wyspana wracam po 8 godzinach z pracy ide spac wstaje i znów ide spac mam częste bole…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.