Witam. Mam problem dotyczący testów ciążowych, robiłam z jakies dwa tygodnie temu pierwsze testy wy
Witam. Mam problem dotyczący testów ciążowych, robiłam z jakies dwa tygodnie temu pierwsze testy wyszły pozytywne ,odczekałam parę dni i jeden wyszły mi dwa negatywne. Po zliczeniu wszystkich zrobionych testach 4 z 6 były pozytywne ,zaczęłam się zamartwiać czy to może jakieś uszkodzone testy że tak wyszły , na dodatek tego wszystkiego dzisiaj dostałam miesiączkę .I szczerze mówiąc zwariowałam czy jestem w ciąży czy nie. Pomocy lekarz dopiero na 20 grudnia . Od września z partnerem się staramy o dziecko są może na to jakieś tabletki pozwalające zwiekszyć zajście w ciąże ???
2 odpowiedzi
Szanowna Pani - testy ujawniają dwie podjednostki hormonu ciążowego, więc w II fazie cyklu zwłaszcza przy podwyższonym poziomie progesteronu dają wyniki fałszywie dodatni - czego Pani doświadczyła. 2. nie ma tabletek poprawiających życie - byłoby zbyt prosto. pzdr artur mazur kalisz.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


