Witam,mam na nosie i obok widoczne żyłki, czy można się ich pozbyć? Jeśli tak, to gdzie?

6 odpowiedzi
Mam na nosie i obok widoczne żyłki, czy można się ich pozbyć? Jeśli tak, to gdzie?
Najskuteczniejszą metodą usuwania naczynek na twarzy jest laser o odpowiedniej długości światła. Zabiegi można wykonywać wyłącznie w okresie jesienno-zimowym ze względu na zakaz wystawiania okolicy zabiegowej na słońce. Obowiązuje także ochrona przeciwsłoneczna kremem z filtrem. Należy wykonać około 2-3 zabiegów dla pełnego efektu w zależności od ilości i głębokości zmian.

Poszerzone naczynia na twarzy najlepiej usunąć laserem. Najlepszym do to jest laser Cutera. Zabieg powinien być wykonany po okresie silnego nasłonecznie, gdy skóra nie jest opalona. Pozdrawiam,
Widoczne na twarzy poszerzone naczynka, często bywają problemem estetycznym moich Pacjentów. Metodą, przy pomocy której można się ich pozbyć, jest np. laser lub termokoagulacja. Zabiegi wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Aby dokładnie omówić problem, wybrać odpowiednią metodę oraz zamknąć poszerzone naczynka krwionośne zachęcam do konsultacji. Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam do Warszawy na zabieg laserem diodowym („anty-naczynko-wym”). Zapisy foreverbeauty pl
Zamykanie naczyń najlepiej wykonać laserem, urządzeniem IPL lub urządzeniem VPL, wszystkie metody są skuteczne. Czasem wymagane jest wykonanie kilku zabiegów. Ale uwaga! Takie zabiegi nie lubią słońca - istnieje ryzyko powstania przebarwień, dlatego najlepiej poczekać na jesień.
Sugeruję wizytę: Laserowe usuwanie zmian naczyniowych - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Laserowe zamykanie naczyń to terapia bardzo skuteczna i bezpieczna. Przynosi szybkie i trwałe efekty. Polecam zamykanie naczyń laserem Harmony Dye VL. Jest to technologia IPL (pulsacyjne źródło światła), która w swoim zakresie promieniowania wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) i melaninę (barwnik skóry). Sprawdza się w terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy.
Serdecznie zapraszam na konsultację w Krakowie.