Witam mam dużo łuszczaków na udach jak ich się pozbyć bez skalpela
1
odpowiedzi
Mam dużo łuszczaków na udach jak ich się pozbyć bez skalpela
Nie da się.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Moja 3letnia obecnie córeczka cierpi na zalegającą flegme, napady kaszlu połączone z wymiotami( od ilości flegmu i gęstego zielonkawego kataru) i wyczuwalny ropny zapach z buzi. Ciągłe zapalenia gardła i krtani, przeleczona kilkakrotnie antybiotykami i bez zmian. Była rok temu na diagnostyce…
- Od 2 tygodni, czasami z jednodniowymi przerwami, boli mnie obszar zaraz pod i z lewej strony prawego kolana po wewnętrznej stronie. Nie potrafię określić czy to kość strzałkowa, ścięgno, a może chrzęści kolana. Ból nasila się po przebudzeniu rano. Nie jest to ból ciągły, pojawia się w momencie…
- Mam bardzo dużo łuszczaków na udach chce usunąć bez skalpela co zrobić mam dosyć chowania nóg na basenie płazy itp... proszę o poradę może jakiś laser jakieś nowoczesne metody czy ktoś mi doradzi zrozpaczenia Basia z Białegostoku
- Czy podczas podawania mleka bebilon pepti można podawać dilicol ?był podawany przy mleku bebiko comfort ale lekarz stwierdził nietolerancję na białko ponieważ dxiecko ma wysypkę na twarzy wiec zmiana mleka .
- Czy tabletki vigantoletten 1000 mają wpływ na tabletki antykoncepcyjne?
- Mam 21 lat i choruje na schizofrenie zupełnie nic mi się nie chce, zero chęci do zrobienia czegoś. Bardzo słaba pamięć i słabe samopoczucie nie chce mi się żyć biorę rispolept
- Mam pytanie, od ponad pół roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Stediril. Ostatnio w aptece nie mogłam ich dostać i pani zaproponowała mi zamiennik Rigevidon. Czy ten zamiennik mam stosować tak samo jak Stediril, z tygodniową przerwą, czy może zacząć brać od razu po skończeniu opakowania Stediril?
- Mój chłopak często kładzie nasza 2- miesiaczna córeczkę na swoich nogach tak że plecy opierają się o uda (zgięte nogi) a reszta tułowia spoczywa na jego brzuchu. Czy taka pozycja jest prawidłowa?
- Czy mięśniaki jeżeli się nie powiększają to trzeba usunąć trzon macicy?
- Mam 19 lat i mam problem, mianowicie dwa miesiące temu zaprzestałem masturbacji ponieważ zaczęła ona przynosić więcej szkód, niż miała zalet. Zacząłem się niesamowicie stresować samym "przygotowaniem" do masturbacji, samo oglądanie podniecających obrazów sprawia, że jestem bardzo zdenerwowany…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.