Witam Mam coreczke 5 miesiecy od jakis 3 -4 tygodni wieczorami ma stan podgoraczkowy 37.7 przewazn
Witam Mam coreczke 5 miesiecy od jakis 3 -4 tygodni wieczorami ma stan podgoraczkowy 37.7 przewaznie. Lecz jak juz zasnie i sprawdzam to temperatura jest juz normalna. Co moze byc powodem tego stanu podgoraczkowego. Corka jest pogodna smieje sie i je ladnie.
1 odpowiedź
Trudno przypuszczać co może być przyczyną stanów podgorączkowych. Konieczna jest wizyta u lekarza pediatry, badanie moczu ogólny i posiew, morfologia, rozmaz ręczny i CRP. Pozdrawiam, Katarzyna Mudel
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

