Witam. Mam 57 lat od jakiegoś czasu bardzo boję się kotów. Na samą myśl, że zwierze może się o mnie

5 odpowiedzi
Witam. Mam 57 lat od jakiegoś czasu bardzo boję się kotów. Na samą myśl, że zwierze może się o mnie otrzeć, paraliżuje mi całe ciało. Czy mogę liczyć na Pana pomoc? Elżbieta
Szanowna Pani Elżbieto myślę, że jestem w stanie Pai pomóc. Pani przypadek jest idealny do pracy w nurcie psychoterapii poznawczo - behawioralnej, możemy również pracować na Skype. Z poważaniem. Wojciech Kopytek.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia poznawczo - behawioralna 50 min. - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Proszę udać się do psychoterapeuty w Pani okolicy. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Dzień dobry. Opisywany problem może wskazywać na występowanie tzw. fobii prostej, czyli silnego lęku przed konkretnymi obiektami (w tym wypadku kotami). Oczywiście, rzetelna diagnoza jest możliwa dopiero po osobistej rozmowie w gabinecie. Polecam udanie się do psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (ten nurt posiada udokumentowaną wysoką skuteczność w leczeniu fobii). Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
Witam,
najlepsze wyniki przy leczeniu tego typu fobii
uzyskuję w mojej praktyce przy pomocy
1.Hipnoterapii
2. Magc Words - mało znanej metody wyodręnionej z NLP. Można jstosować przez SKYPE
3. Tzw. systematcznej Desensybilizacji
Hipnoterapia 3 - 4sesje na ogół wystarczają aby pozbyć
się fobii
Magic words, może zadziałać od razu.
Ostatnia metoda jest długotrwała i stusuję tylko wtedy jeżeli dwie pierwsze nie zadziałają.
Pozdrawiam

Zachęcam osobistą wizytę w gabinecie, Lęk przed kotem to efekt czegoś głębiej , nie można stawiać diagnozy bez dokładnego wywiadu. Warto też zadać sobie pytanie : co mam w zamian za ten lęk ? "

pozdrawiam , można liczyć na moją pomoc ;)