Witam. Mam 38 lat wzrost 164 waga 68kg.biust w roz 80 G/H. Czy mój rozmiar jest wskazaniem do zmniej

2 odpowiedzi
Mam 38 lat wzrost 164 waga 68kg.biust w roz 80 G/H. Czy mój rozmiar jest wskazaniem do zmniejszenia biustu przy moim kręgosłupie?
Szyjny zniesienie podróży szyjnej.zmiany zastrzenie na krawędziach trzonow,częściowe odwodnienie i niewielkie obniżenie wysokości tarcz C4/C5/C6 i sklerotyzacji podchrzestnej Pie stawowwych w małych stawach kręgosłupa. Na poz C4 C5 zeslizg 2km przedni oraz tylno-pośrodkowa protruzja jądra miażdżystego do kanału kręgowego na gł 3km z workiem pionowym.
Piersiowy. Pogłębiona kifoza odcinka środkowego. Na krawędziach trzonow osteofity, przednie krawędzie trzonów obniżone, przestrzenie międzynarodowe poprzewężane od stron przednich.
Ledźwiowy. Kregozmyk przedni L5 z przemieszczenie tylnej krawędzi trzonu 4mm a przedniej 6mm w stosunku do S1. Anomalia w postaci częściowej sakralizacji L5. Zaburzenia zrostu łuku,niezrośniete łuki dolnych kręgów krzyżowych. Częściowa dehydratacja i obniżenie krążków miedzykręgowych w odcinku L4-S1. Obrzekowa przebudowa przedniej części górnej krawędzi trzonu L4 z zaostrzeniem. W odcinku4-S1 zmiany przeciążeniowe.Od lat mam rehabilitację( pomaga na chwile),a nawet gorset sztywny na cały kręgosłup. Ból jest czy powinnam poważnie brać pod uwagę zmniejszenie biustu?
Witam, zabieg redukcji piersi bardzo często pomaga zmniejszyć dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa- zwłaszcza w odcinku szyjnym i piersiowym.
Serdecznie zapraszam na konsultacje celem omówienia szczegółowo Pani problemu.

W Pani przypadku można myśleć o redukcji piersi, ale ostateczna kwalifikacja do zabiegu musi odbyć się podczas osobistej konsultacji.