Witam mam 33 lat.i zawsze mam ochotę na sex mi ogólne to nie przeszkadza ale wielu moim partnerą już

1 odpowiedzi
Witam mam 33 lat.i zawsze mam ochotę na sex mi ogólne to nie przeszkadza ale wielu moim partnerą już tak. Jestem bardzo namiętna kobietą i każdy dotyk mężczyzny może spowodować u mnie podniecenie. Zdaję sobie sprawę z ograniczeń mężczyzn ale gdy jestem podniecona nie potrafię sie powstrzymać lubię każdy rodzaj sexu. Ale zdążą mi się najczesciej podczas wypływem alkocholu ze mam nienasycony apetyt na sex . Wydaje mi się że ja poprostu lubię sex I moje orazmy a potrafię mieć ich kilka podczas stosunku . Czy jestem chora ? Czy taka moja natura .
Widzę, że ma Pani obawy związane z intensywnymi i częstymi pragnieniami seksualnymi. Pragnienia seksualne różnią się między osobami, a każda osoba ma swoją indywidualną naturę seksualną. Nie ma jednej "normalnej" czy "chorobowej" normy w tym zakresie, ponieważ libido i preferencje seksualne mogą się różnić wśród różnych osób. Jednak warto zaznaczyć, że jeśli Pani pragnienia seksualne powodują problemy w relacjach partnerskich lub wpływają negatywnie na Pani codzienne funkcjonowanie, może warto skonsultować się z psychoterapeutą lub psychoseksuologiem. Taka konsultacja pozwoli Pani zrozumieć lepiej swoją seksualność, zidentyfikować ewentualne obszary, które chciałaby Pani zmienić lub kontrolować lepiej swoje zachowania w sytuacjach, gdy odczuwa Pani silne pragnienia. Jeśli odczuwa Pani, że spożywanie alkoholu wpływa na Pani zachowania seksualne i zwiększa niekontrolowane pragnienia, warto również zastanowić się nad sposobem, w jaki korzysta Pani z alkoholu i być może ograniczyć jego spożycie, aby unikać sytuacji, które mogą przynieść negatywne konsekwencje. Proszę pamiętać, że każda osoba ma prawo do swojej seksualności i pragnień, ale warto dbać o to, by te pragnienia były zgodne z Pani wartościami, a Pani zachowanie nie wpływało negatywnie na życie i zdrowe relacje z innymi. Konsultacja z odpowiednim specjalistą pomoże Pani w zrozumieniu i zaakceptowaniu swojej seksualności oraz w radzeniu sobie z ewentualnymi wyzwaniami, jakie mogą się pojawić. Zachęcam Panią do skonsultowania się z psychoterapeutą, psychoseksuologiem lub innym specjalistą, który pomoże Pani lepiej zrozumieć swoje odczucia i zachowania oraz znaleźć zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące sposoby radzenia sobie z Pani seksualnością. Życzę powodzenia i zdrowia w rozwoju swojej seksualności i życiu osobistym.
Sugeruję wizytę: Konsultacja seksuologiczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.