Witam mam 24 lata. W życiu miałam dwa poważne związki( każdy około 3-4 lat) i tylko dwóch partnerów

1 odpowiedzi
Witam mam 24 lata. W życiu miałam dwa poważne związki( każdy około 3-4 lat) i tylko dwóch partnerów seksualnych. Zawsze szanowałam swoje zasady ,wszystko działo się w odpowiednim czasie z dojrzałą decyzja i z przemyśleniem. Zawsze czekałam na odpowiedni czas by uprawiać seks z partnerem.
Niedawno poznałam mężczyzne.. Jest starszy ode mnie o 6 lat. Poznaliśmy się na portalu społecznościowym. Rozmawialiśmy bardzo dużo aż postanowiliśmy się spotkać.
Rozmawiając z nim podkreślałam jakie mam wartości w życiu i jakie wyznaje zasady. Nasze pierwsze spotkanie nie poszło jak powinno tzn. zamiast wieczorem rozejść się w swoje strony wylądowaliśmy w łóżku. ( Co prawda nie doszło do pełnego stosunku ale jednak) . Była to moja pierwsza taka sytuacja w życiu i rano miałam kaca moralnego. Jednak jakieś swoje zasady złamałam. Finalnie bałam się że tylko na jednym spotkaniu się skończy ale na szczęście spotykamy się do dziś.
Otóż mój problem polega na tym że jak się spotykamy to uprawiamy seks analny. Tylko ja bym chciała przejść do seksu oralnego i jeśli już ma do tego dojść to jego penis maleje. Nie wiem czym jest to spowodowane. Rozmawiałam z nim o tym i próbowałam delikatnie podpytać o powody takiej sytuacji ale jasnej odpowiedzi defakto nie otrzymałam. Jedynie co to zapewniał mnie że go podniecam i że robię wszystko okej jak powinno) Nie chce tym się zrazić bo pomimo tylej sytuacji postanowiliśmy być parą. Wspominał mi jedynie że od dawna jest sam a poprzednia partnerka go zdradzala. Czy to może mieć jakiś wpływ na to? Chciałabym mu jakoś pomóc . Myślałam też o jakiś tabletkach może one rozwiążą problem ale o tym boje się wspomniec. Nie wiem co zrobić a zaczyna mi na nim zależeć. Chcemy być razem i wspólnie myślimy jakoś o nas i o naszej przyszłości.
Witaj,

Wszystko wskazuje na to, że trudność jest (nie)stety po stronie Twojego partnera. Jeśli miewa zaburzenia erekcji - powinien skonsultować się ze specjalist(k)ą od zdrowia seksualnego. Pamiętaj, że członek po seksie analnym powinien zostać umyty i dopiero po tym można zacząć seks oralny. Niewskazana jest praktyka ass-to-mouth, może w jej wyniku dojść do zakażenia różnymi drobnoustrojami.

Pozdrawiam!