Witam . Kilka dni temu poddałam się terapia antynikotynowej przy użyciu aparatu biorezonansowego BIC

Witam . Kilka dni temu poddałam się terapia antynikotynowej przy użyciu aparatu biorezonansowego BICOM OPTIMA dwa dni pozniej dowiedziałam się że jestem w 7 tygodniu ciąży. Chciałabym się dowiedzieć czy mam się o co martwić po zrobieniu biorezonansu ? Czy płód będzie się prawidłowo rozwijał? Proszę o konkretna odpowiedź. Bardzo się boję

1 odpowiedź


Biorezonans, podobnie jak wiara w kryształy i magiczny układ planet nie działa. W ogóle. Na nic. Na ciążę również. W razie wątpliwości może oczywiście Pani zapytać szarlatana, co ten "zabieg" wykonywał, w sumie nikt do końca nie wie do czego Panią podłączył i co tam wyrabiał. Można go również postraszyć, że była Pani w ciąży a on nie zapytał, to jest szansa że spanikuje i odda Pani wyłudzone pieniądze.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.