Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży, ze względu na wcześniejsze 2 poronienia lekarz od razu zalecił st
1
odpowiedzi
Witam.
Jestem w 7 tygodniu ciąży, ze względu na wcześniejsze 2 poronienia lekarz od razu zalecił stosowanie luteiny dopochwowo. Od początku czułam objawy (jak przy poprzednich ciążach), szczególnie ból i napięcie piersi. Od 2 dni niestety ten objaw ustał. Czy świadczyć to może o obumarciu ciąży? Wizytę kontrolną mam za 2 dni.
Dziękuję za odpowiedź.
Jestem w 7 tygodniu ciąży, ze względu na wcześniejsze 2 poronienia lekarz od razu zalecił stosowanie luteiny dopochwowo. Od początku czułam objawy (jak przy poprzednich ciążach), szczególnie ból i napięcie piersi. Od 2 dni niestety ten objaw ustał. Czy świadczyć to może o obumarciu ciąży? Wizytę kontrolną mam za 2 dni.
Dziękuję za odpowiedź.
Niekoniecznie. Kluczowe bedzię badanie usg tv.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, Czy żylaki powrózka nasiennego w okresie dojrzewania mogą zahamować wzrost penisa ? Czy spadek testosteronu przez to schorzenie negatywnie wpływa na rozmiar.
- 68 lat, wolumetria w grudniu 2023 .Po 3 miesiącach, guzki ropień , antybiotyki, i 3x hialuronidaza. Guzki zniknęły, ropień zagojony. Został na wysokości linii pionowej ust i brody po prawej stronie p obrzęk bolesny, czasami zaczerwieniony około 1,5-2 cm długości .Pojawia się co 2, 3 tygodnie…
- Chciałam zapytać jakie leczenie będzie najlepsze przy trądziku różowatym (rumień i wypryski). Od 2 tygodni stosuję maść soolantra ale został mi przepisany również antybiotyk efracea. Trochę się obawiam bo wiem że ma małą dawkę ale czytałam że to jednak mocny antybiotyk. Czy jest skuteczny? Czy…
- Witam proszę o interpretację wyników badania ANa 3.Histony wynik graniczny(12),Centromer B + (15),PM-Scl ++(53) reszta badań negatywnych.Crp,Ob,Rf,anty-ccp,bolerioza są dobre.
- Witam, mam pytanie przecięłam się szkłem z boku przy kostce na palcu wskazującym minęły prawie dwa miesiące przy wyprostowaniu kostka jest wypukła lekko spuchnięta i sina co to może być?
- Dobry wieczór Chciałabym się dowiedzieć bo otrzymałam wynik z RTG żebra proszę o napisanie mi czy wszystko jest w porządku według opisu. Pisze że; Części kostne żeber po stronie lewej zmian urazowych nie wykazują Jama opłucnowa wolna od płynu Rysunek płucny widoczny Chodzi mi właśnie…
- Dzień dobry! 3 tygodnie temu po nieprawidłowej cytologii (CIN 1 + hpv16) miałam wykonywaną kolposkopie i histeroskopię + usuwanie zrostów na macicy, pobranie biopsji i założenie wkładki kyleena. Z biopsji okazało się, że mam CIN2 i że będę musiała poddać się konizacji szyjki macicy. Czy wkładka…
- Od 8 dni biorę lek pragiola 75. Jednak nie chce go już brać, jak mogę odstawić by nie dostać objawów odstawienia? Mam tez dawkę 50 od wczoraj i myśle żeby dziś wziąć 50?
- Dzień dobry. Robiłam test obciążenia glukoza w ciąży i wyniki wyszly na granicach normy. Lekarz stwierdził, że jest ok i nie trzeba powtarzać - nie ma cukrzycy. Ale trochę się martwię. Proszę o interpretację. Na czczo - 4,12 mmol/l Po godzinie - 9,8 Po 2h - 7,45
- Witam. Odkad jestem na wakacjach w Grecji pojawily sie na mnie czerwone male kropki na ciele. Najwiecej na twarzy rekach i dloniach. Nie wiem co moze byc ich przyczyna. Plamki nie swedza ani nie sprawiają dyskomfortu. Co moze byc ich powodem?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.