Witam. Jestem w 5tyg+5 dniu ciąży. Byłam na dwóch wizytych i ginekologa. Jeden zalecił branie lutein

Witam. Jestem w 5tyg+5 dniu ciąży. Byłam na dwóch wizytych i ginekologa. Jeden zalecił branie luteiny drugi nie. Moje dwie poprzednie ciążę około 6go tygodnia zaczynały się plamieniem, bólem brzucha. Ostatecznie szpitalni poronienie zagrażające. Dostałam luteinę na podtrzymanie i obybdow ciążę zakończyły się powodzeniem . Teraz nie wiem którego lekarza posłuchać? Obawiam się , że objawy się powtórzą.

1 odpowiedź


Prowadzenie ciąży u kilku lekarzy jednocześnie niesie ze sobą ryzyko pewnych rozbieżności w zaleceniach. Proszę zastosować się do zaleceń jednego lekarza, najlepiej tego, który będzie prowadził Pani ciążę.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.