Witam, jestem w 34 tc ciazy, chciałam upewnic sie co do wynikow badan usg i dopplera. Bpd 85,16 mm,
1
odpowiedzi
Witam, jestem w 34 tc ciazy, chciałam upewnic sie co do wynikow badan usg i dopplera. Bpd 85,16 mm, Hc 294,03 mm, Ac 307,22 mm, Fl 63,49 mm. Doppler Ps minus 47,13 cm/s, Ed minus 22,46 cm/s, TAmax minus 35,24 cm/s, Md minus 22,46 cm/s, Ri 0,47, Pi 0.63, S/D 1,92.
Dodam ze wyniki dopplera z 2 poprzednich badan obnizyly sie w parametrach Ri, Pi i S/D : okolo miesiac wcześniej kolejno wynosily 0,58, 0,8 i 2,4. Czy powinno mnie to niepokoic? Wcześniej stwierdzono u mnie malo wod plodowych i musze duzo pic. Prosze o informację czy powinnam zrobic jeszcze jedno badanie kontrolne w innym miejscu?
Dodam ze wyniki dopplera z 2 poprzednich badan obnizyly sie w parametrach Ri, Pi i S/D : okolo miesiac wcześniej kolejno wynosily 0,58, 0,8 i 2,4. Czy powinno mnie to niepokoic? Wcześniej stwierdzono u mnie malo wod plodowych i musze duzo pic. Prosze o informację czy powinnam zrobic jeszcze jedno badanie kontrolne w innym miejscu?
interpretacja odbywa się w czasie badania; picie płynów nie wpływa na ilość płynu owodniowego
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pewien problem. Mam 14 lat, od 2 miesięcy jestem z chłopakiem. Chciałabym, aby mój chłopak mógł do mnie przyjechać na parę godzin. Niestety moja mama jest przeciwko. Nie wiem jak z nią porozmawiać.
- Proszę o poradę od dłuższego czasu czuje ból w okolicach lewej piersi w sumie raz nad piersią czasami pod piersią. Mocny bol nóg od kolan w dół i mam dość często ucisk na szyi z prawej strony. Wszystko dzieje się różnie boli czasami chwilę potem nawet kilka dni przerwy nie jest to ból mocny ale…
- Dzien dobry, chcialam sie zapytac jak szybko rosnie wezel, w ktorym pojawia sie przerzut? Np. wezel nadonojczykowy? Pozdrawiam, aneta rogala
- Witam, Zaczynam trzeci tydzień po wycięciu woreczka żółciowego. Jest lepiej i to mnie cieszy, ale pojawił się problem. Z porannych biegunek, nagle mam straszne zaparcia, brzuch jest wzdęty i nie wiem, co mam robić, ponieważ dieta lekkostrawna, zabrania pokarmów z błonnikiem. Może siemię lniane?…
- Proszę o interpretację moich wyników. Czy mogę zakończyć leczenie lekiem LETROX 100? TSH 1,0526 µIU/ml P-ciała p/tyreoglobulinie ATG 1,12 IU/ml
- Mój wynik IgG -148 a IgM-25,50. Prosze o interpretacje .(Mam bole miesni i stawow. dretwienie konczyn ,bol okolic szyi)
- Witam, szukam lekarza który usuwa implanty piersi metoda enbloc, i ma w tym doświadczenie ? Proszę o informacje
- Witam. Syn ma 5 lat. Odkad zaczal mowic tj od 1 roku zycia czesto po spacerach biegach placze w nocy ze boli go stopa. Rozumiem bole przeciążeniowe ale to bol tylko w jednej lewej stopie w podeszwie. Druga go nie boli...pomaga tylko lek przeciebolowy. zadne masaze czy cieple oklady i masci..czy…
- Mam 21 lat. Do 18 roku życia unikałam głębszych relacji damsko-męskich, nigdy nie chciałam być zależna od towarzystwa rówieśników, którzy wówczas szukali desperacyjnie „drugiej połówki”. Zakochałam się przed 19 urodzinami. Od pierwszego wejrzenia, możliwe? Jasne. Uroda nigdy wcześniej tego typu…
- Witam. Jestem w 18 tyg ciąży. 5 dni temu zrobiłam beta hcg i wynik wyniósł 0,05 mlU/ml dzisiaj powtórzyłam badanie w innym laboratorium i wynik wyniósł <0,100mlU/ml. Czy jest możliwe że w tych tygodniach tak spada? Proszę o odpowiedz
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.