Witam. Jestem po sześciu zabiegach na gruczoł skenego, jestem też po trzech poronieniach, każde było

1 odpowiedzi
Witam. Jestem po sześciu zabiegach na gruczoł skenego, jestem też po trzech poronieniach, każde było poronieniem zatrzymanym, miałam dwa łyżeczkowania. W ciąży zaleca sie u mnie zastrzyki neoparin oraz tabletki acard. wykryto u mnie przegrodę macicy, mam też obniżenie wysokości tarczy międzykręgowej na poziomie l5/s1 co sie wiąże dla mnie z bólem pleców, czuje przeskakiwanie kości w tym odcinku, często nawet głośno to słychać, ostatnio zmagam się też z podobnymi problemami w karku.. Czy są to wskazania do cesarskiego cięcia? Jeśli jest możliwość przyjścia na konsultację to z chęcią przyjdę. Pozdrawiam
Nie jest to bezwględne przeciwwskazanie do porodu siłami natury. Nie da się jednak wykluczyć nasilenia dolegliwości przy porodzie wiec można uznać to są przeciwskazania względne. Dużo zależy też od tego czy Pani chce rodzić siłami natury. Ostateczną kwalifikację do rodzaju porodu przeprowadza położnik.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.