Witam, jestem po odstawieniu 2 letniej kuracji antydepresantow i mam problem który juz występował po

1 odpowiedzi
Jestem po odstawieniu 2 letniej kuracji antydepresantow i mam problem który juz występował podczas brania leków a mianowicie mam ciągle uczucie w członku jak bym miał dostać wytrysku, a przy kobiecie czy masturbacji dostaje wytrysku zaledwie po kilku ruchach a nawet przy zwykłym zbliżeniu i kiedyś tez dostałem go nawet na sama myśl, w dodatku mam problemy z erekcja a przy lekach to było gorzej i tez częste oddawanie moczu i na siłę, prosze o pomoc
Szanowny Panie
tu konieczna jest konsultacja seksuologiczna. Proszę poszukać gabinetu seksuologicznego i udać się na wizytę. Opisywanego problemu nie rozwiąże się poprzez zapytanie internetowe.
Pozdrawiam
Leszek Jaroszewski
Zespół ARCHE

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.