Witam Jestem po konizacji szyjki macicy Rozpoznanie; rak płaskonabłonkowy in situ. Marginesy wątpl
1
odpowiedzi
Jestem po konizacji szyjki macicy
Rozpoznanie; rak płaskonabłonkowy in situ. Marginesy wątpliwe
Nie wiem co robić dalej?
Rozpoznanie; rak płaskonabłonkowy in situ. Marginesy wątpliwe
Nie wiem co robić dalej?
dzień dobry
do konsultacji ginekologa - onkologa
pozdrawiam
do konsultacji ginekologa - onkologa
pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy mając w pochwie stwierdzoną po wymazie candidie glabrate jest mozliwosc abym w cewce moczowej miala inny rodzaj grzybicy- odczuwam ciagle parcie na pecherz (badanie ogolne i posiew moczu nie wykazały zadnej grzybicy )
- Co to oznacza zwyrodnienie kręgosłupa z dyskopatia ' c5i C6 i zaburzeniem biomechaniki kregoslupa
- Od kilku miesięcy nie odczuwam w ogóle radości. Nie mam żadnej motywacji ani pozytywnej energii. Najchętniej zamknelabym się w czterech ścianach.nawet w snach widzę siebie leżąca w łóżku i placzaca. Czy to mogą być początki depresji? Czy powinnam w tej kwestii skontaktować się z się lekarzem?
- Po jakim czasie od skończenia stosowania kremu Diprogenta na stan zapalny skóry można zacząć starać się o dziecko?
- Miesiac temu zdjagnozowano u mnie rope w dziasle. Dodam ze jest to koronka po leczeniu kanalowym w dodatku cala koronka sie rusza i jest nie szczelna. Czy stanie sie cos jesli bede z tym zwlekac.
- Czy przy antydepresantach można pić piwo bezalkoholowe, które jest go w całości pozbawione?
- Mam pytanie czy wskazaniem do cc jest chora szyjka macicy mam na myśli stan przednowotworowy cin3 A i żylaki od samego krocza szerokie na dwa palce ciągnące się do kolan z góry dziękuję za odpowiedź jestem w 36 tygodniu ciąży
- Od dwóch lat mam problemy z drogami moczowymi, zaczęło się od ogromnego bólu podczas oddawania moczu, po kilku dniach dostałam grzybicy pochwy, robiłam badania na których wyszło że mam dużo bakterii w moczu lecz nie miałam wykonanego posiewu, grzybicę wyleczyłam... za to nadal się mecze z moim…
- Moje pytanie dotyczy złamanego V palca (paliczka ostatniego) u ręki dokładniej złamałem palec tak wkręcił się do góry ta końcówka palca że tworzyła kont 90°, byłem u lekarza i założył mi gips na 4-6 tygodni , jednak gips mi przeszkadzał trochę w codziennych czynnościach, musiałem pracować też…
- Moje pytanie dotyczy złamanego V palca (paliczka ostatniego) u ręki dokładniej złamałem palec tak wkręcił się do góry ta końcówka palca że tworzyła kont 90°, byłem u lekarza i założył mi gips na 4-6 tygodni , jednak gips mi przeszkadzał trochę w codziennych czynnościach, musiałem pracować też…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.