witam jestem dwa tygodnie po zabiegu plastyki stulejki i podczas pełnego wzwodu skóra schodzi do koń

witam jestem dwa tygodnie po zabiegu plastyki stulejki i podczas pełnego wzwodu skóra schodzi do końca natomiast czuję lekki dyskomfort czy jest to coś niepokojącego i mam powód do obaw

1 odpowiedź


Cóż, plastyka ma to do siebie że nie jest zalecana, zalecanym leczeniem jest obrzezanie. Dlaczego? Bo zwykle po plastyce stulejka nawraca bądź nie ustępuje do końca.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.