Witam, jak długo ważne jest skierowanie na biopsje mammotomiczną guza piersi?
1
odpowiedzi
Witam, jak długo ważne jest skierowanie na biopsje mammotomiczną guza piersi?
Nie ma ściśle określonego terminu (czasu) ważności - tak długo jak istnieją wskazania do wykonania takiego badania / biopsji - do czasu realizacji.
Zalecałabym jednak nie zwlekać z wykonaniem biopsji.
Pozdrawiam.
Zalecałabym jednak nie zwlekać z wykonaniem biopsji.
Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy jak przyjmuje sertaline 50 mg ma to wpływ na wynik badania anty hcv, rano nie wziełem tabletki i poszedłem na badania i wyszedł wynik niereaktywny czyli nie mam hcv. Ale Czy stosowanie sertalina może mieć wpływ na wynik badania?
- Moja corka naduzywa alkoholu.Ma depresje ,bierze leki antydepresyjne I nasenne.Ma cukrzyce o ktora nie dba.Martwie sie o nia bardzo .Jest w trakcie rozwodu, przeprowadzila sie do nas I jest ciagle agresywna.Ja nie moge przez to spac a musze funkcjonowac w pracy .Jak mam na te sytuacje reagowac?
- Czy muszę stosować Clexane? Stwierdzono u mnie kilka dni temu zwichnięcie rzepki. Lekarz zapisał mi Clexane, jednak nie wyjaśnił za wiele podczas wizyty. Dopiero później zobaczyłam że są to zastrzyki przeciwzakrzepowe. Czy muszę je przyjmować? Noga głównie spoczywa na kanapie (kąt prosty, czasami…
- Córka 5 lat od kilku dni narzeka na ból pod pępkiem, czasem po oddaniu moczu a czasem zwyczajnie w ciągu dnia . Nie ma gorączki, jest pogodna , badanie moczu wszytko w normie , crp,ob nic nie wskazuje. Czy wykonać dodatkowe badania ?
- Dzień dobry. Mam hiperprolaktynemię i guzek na przysadce, od ponad pół roku biorę dostinex, miałam zrobić teraz badania kontrolne (rezonans magnetyczny i prolaktyna). Czy przed badaniem poziomu prolaktyny powinnam odstawić dostinex?
- Witam. Mam 21 lat. Od roku podczas wydechu wydaję świszczący dźwięk, a ostatnio przez 1.5 miesiąca kaszlałam (niedawno przestałam, ale czuję ciągle drapanie w gardle). Obie te rzeczy zgłaszałam lekarzowi, ale nie dostałam żadnej informacji zwrotnej - czy powinnam wykonać jakieś badania?
- Dzień dobry, mam 22 lat (mężczyzna) i nadal cierpię na trądzik. Nie jest on jakis bardzo nasilony, ale praktycznie co pare dni wychodzą mi jakieś nowe zmiany. Aktualnie stosuję: Rano: - tonik z 2% kwasem salicylowym (rano) - krem nawilżający z wąkrotką azjatycką (rano)+SPF Wieczorem: -…
- Witam, w wieku 26 lat stwierdzono u mnie wadę wrodzoną zwężenia miedniczkowo-moczowodowe lewej nerki. Powodem stwierdzenia było wodonercze LN i mocny ból. Wstawiono mi cewnik DJ. Czy to wszystko może powodować problem z erekcja?
- Dzień dobry 70 lat, podwyższone próby wątrobowe ALT 206, AST142, GGTP 251, Fosfataza zasadowa 393, bilirubina całkowita 0,73, HDL 34 ( pozostałe lipidogram w normie), antygen HBs niereaktywny, anty HCV niereaktywny, na USG i TK pęcherzyk żółciowy wypełniony kamieniami, naczyniaki na wątrobie,…
- Dzień dobry, A czy po wybielaniu zębów można jeść wafle kukurydziane? Że wafle ryżowe można to wiem, ale jednak te mają trochę inny skład..
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.