Witam, czy przy wadzie- sfera -0,5 na obu oczach i cylinder -0,25 na oku prawym, możliwe jest noszen
1
odpowiedzi
Witam, czy przy wadzie- sfera -0,5 na obu oczach i cylinder -0,25 na oku prawym, możliwe jest noszenie soczewek korekcyjnych? Czy są one odradzane?
Tak, jest to możliwe
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam serdecznie, czy mógłbym do sniadania zażywać naraz selen+magnez w postaci cytrynianu? czy to jest dobre synergiczne połaczenie? dziękuję za ewentualne odpowiedzi i milego weekendu :)
- Dzien dobry, przechodzą diagnostykę neurologiczną, na razie bez właściwej diagnozy (mimowolne ruchy we śnie, chroniczne zmęczenie, problem z pamięcią, zaniki świadomości). Mam wynik bad. przeciwciał przeciwjądrowych ANA metodą immunofl. pośredniej: Miano i typ święcenia: 1:2560 Ziarnisty (AC-4,5,13,14,29) 1:2560…
- Ponowne wypełnienie kwasem hialuronowym. Dzień dobry, wypełniałam 3 tygodnie temu usta kwasem hialuronowym Revolax, ale już wiem, że efekt nie nie zatysfakcjonuje i chciałabym go ponowić, ale w innym gabinecie z użyciem innego kwasu. Dzwonię i w każdym gabinecie mówią mi co innego- raz, że należy…
- Witam, Cierpię od paru lat na wypadanie włosów, zrobiłam sobie badania na tarczycę. TSH: 1,34, FT4: 0,89, FT3: 2,97, ATPO: <3,0 IU/mL, ATG: 0,46 IU/mL, czy te wyniki są w normie ?
- Dzień dobry. Choruję na niedoczynność tarczycy i od dłuższego czasu się nie badałem. Lek który biorę to Letrox 100 od poniedziałku do piątku i 125 w weekendy. Postanowiłem się zbadać, wyniki robiłem w piątek po 24h od nie brania tabletek i wyniki wyszły takie: TSH - 2,1500 (0,2700 - 4,2000),…
- Witam o czym swiadczy wynik Tsh w normie lub troche podwyzszony, Ft4 w dolnej granicy normy ft3 w gornej granicy normy Mam nastepujace objawy wypadanie wlosow zarostu rowniez przewlekly stres niepokoj.pozdrawiam
- Ślad przebudowy zwyrodnieniowej w stawach międzywyrostkowych C7-Th1. Co to jest?
- Witam Dziś po raz pierwszy nakleiłam plaster Evra, już po jakiejś godzinie odczułam takie dziwne uczucie w nogach, po kilku godzinach nadal czuje lekki ból w łydkach. Nie mam żadnych przeciwskazań ani czynników, które mogłyby zwiększać dodatkowo ryzyko zakrzepicy , mam dość niewielką wagę, nie…
- Witam, mam krzywą przegrodę nosową. W jakim wieku mogę zrobić operację i czy wyprostuje ona słupek nosa?
- Witam! Dostałem wczoraj wyniki badań i żelazo wyszło mi 200,02 μg/dl, a napisane jest że max to 175. Z czym może się to wiązać że wyszedł taki spory wynik?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.