Witam czy można podawać psu ocet jabłkowy z wodą do picia ?
1
odpowiedzi
Witam czy można podawać psu ocet jabłkowy z wodą do picia ?
Proszę to skonsultować z lekarzem prowadzącym psa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam jak pozbyć się brzydkiego zapachu u psa z pyszczka ?
- Witam kanarek ma cysty piórowe jak można wyleczyć ?
- Witam jak można poznać czy pies ma chore dziąsła ?
- Witam. Wczoraj ok. 10 rano byłam u stomatologa z bólem zęba. Okazało się że pruchnica jest duża i trzeba leczyć go kanałów. Pani mnie znieczulila i zatrula tego zęba i kazała się umówić do koleżanki na leczenie kanałowe-wizytę mam za niecałe 3 tygodnie. Jest 1 w nocy i obudzil mnie ból tego…
- Dzień dobry czy niesymetryczne usta dolna warga prawa strona bardziej wypukła oraz połowa prawej górnej wargi trochę przekrzywiona można taki defekt wyrównać całkowicie?
- Dzień dobry! Razem z partnerem uprawiamy seks od kilku miesięcy. Ja stosuję antykoncepcję hormonalną w postaci krążków PolaRing, dodatkowo stosunek jest przerywany i używamy prezerwatyw. Od jakiegoś czasu partner jest bardzo niechętny do zbliżeń. Panicznie boi się on ciąży. Czy jego obawy są…
- Przykleiłam plaster Evra 4 raz zamiast zrobić tygodniową przerwę nie wiem co teraz zrobić? Jakie będą tego konsekwencje?
- Witam, mam zespół policystycznych jajników oraz niedoczynność tarczycy , mimo leczenia nie mogę pozbyć się nadmiernego owłosienia , proszę o poradę co powinnam zrobić . pozdrawiam
- Biorę tabletki na nadciśnienie i uprawiam jogging , ok 5km dziennie. Waga spada i ciśnienie też .Tętno przy bieganiu waha się od 136 do 150 i nie jestem pewien czy nie za bardzo się forsuje . Jakich wartości tętna nie przekraczać przy nadciśnieniu ? Doda że odkąd więcej się ruszam cisnienie mam…
- Witam prosze o poradę. Mam ładny uśmiech, byłem w styczniu na corocznym przeglądzie dentystycznym który nic nie wykazał, żeby zdrowe. Dentysta nie wypowiedział się na moje pytanie dot. Obniżenia dziąseł i ubytków szkliwa u podstawy, dodam nie nie mam kamienia. Czasem z ust czuć zgniliznę , uderzenia…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.