Witam. Chcialabym sie poradzic odnosnie pewnego problemu. Sytuacja wyglada tak, ponad rok temu miala

1 odpowiedzi
Witam. Chcialabym sie poradzic odnosnie pewnego problemu. Sytuacja wyglada tak, ponad rok temu mialam problem z lewa noga, ucisk, problem z chodzeniem itp, mialam robionego dopplera zyl glebokich i powierzchownych, wszystko ok, nie bylo patologii, jednak dalej byl ten problem miec zostalam dokladnie przebadana przez chirurga, stwierdzil ze to nic zwiazanego z chirurgia i dostalam skierowanie do ortopedy, nie bylo miejsca ale problemy z noga mi przeszly wiec uznalam ze nie ma co sie przejmowac. Ok 2 miesiace temu znow sie zaczely problemy, ucisk w tej samej nodze jakby ucisk sciegna w pachwinie, i bol w plecach na dole z lewej strony. Udalam sie do neurologa, myslalam ze moze rwa kulszowa albo cos takiego, pani neurolog byla sceptyczna, oczywiscie mnie przebadala, ale normalnie moglam sie schylac itp, mimo to przepisala mi 2 leki rozkurczowe i 1 przeciwzapalny. Leki bralam 3 tyg( jak w zaleceniach) i niby bylo lepiej, moglam chodzic normalnie na spacery i nawet cwiczyc troche. Jednak ok tygodnia temu sytuacja znow sie powtorzyla, dziwny ucisk w lydce, ktory juz przeszedl, potem straszny bol kolana, nie mogalam dojsc do domu ze sklepu, nasmarowalam sie mascia przeciwzapalna i przeszlo. Nastepnie znow uczucie ucisku ale juz z uczuciem goracej nogi( noga nie byla goraca tylko ja czulam jakby wewnetrzne cieplo), uczucie ucisku w pachwinie po lewej stronie i ciezko mi bylo stac. Doszedl do tego znow bol plecow na dole na srodku( w okolicy rowka), potem mi to przeszlo a dzis wstalam i pieka mnie obydwie stopy i to straszne jakby sie palily( dodam ze z 2 noga nie mam problemow). Postalam chwile w kuchni i juz uczucie pieczenia pod stopami i w stopach( ale tylko w stopach) plus jakby z przodu tam gdzie sa sciegna nad stopami, nie mam pojecia co to moze byc... mialam rok temu dopplera wszystko ok, mialam.usg brzucha, ginekologiczne tez wszystko ok nawet najmniejszej skazy, mialam badania krwi pol roku temu wszystko ok, oprocz tsh, poniewaz wyszla mi niedoczynnosc tarczycy na ktora obecnie biore Euthyrox 88. U mnie w rodzinie nikt nie ma problemow z zylami, odzywiam sie zdrowo, pije duzo wody, mam 30 lat. Cholesterol tez super. Cukier rowniez ok, nie chodze obecnie na silownie, nie cwicze, nie dzwigam ciezkich rzeczy, jedyne co to duzo chodzilam na spacery. Wizyte do lekarza ogolnego mam na wtorek, nie mam pojecia co to moze byc? ( dodam ze nie korzystalam z basenow ani saun, poniewaz czytalam ze powodem goracych stop moze byc grzybica) pozdrawiam
W diagnostyce Pani dolegliwości przede wszystkim należałoby wykluczyć schorzenia kręgosłupa, mogące dawać ucisk na korzenie nerwowe. Najczęściej tego typu dolegliwości spowodowane są chorobami krążka międzykręgowego.