Witam. Bylam z wizyta u lekarza i stwierdzil ze mam kłykcine przepisal mi lek Condyline po 3 dniach
Bylam z wizyta u lekarza i stwierdzil ze mam kłykcine przepisal mi lek Condyline po 3 dniach stosowania wystapila opuchlizna, ból i pieczenie czy ma tak wygladac leczenie tym lekiem ?
1 odpowiedź
Podczas leczenia Condyline bardzo często występują objawy takie jak ból, rumień, owrzodzenie powierzchniowe. Objawy te występują zwykle w 2. lub 3. dobie leczenia, gdy rozpoczyna się martwica kłykciny. Objawy miejscowe można złagodzić wdrażając na kilka dni leczenie przeciwzapalne, np. kortykosteroidem do stosowania miejscowego. Dolegliwości te należy zgłosić lekarzowi, który wdrożył leczenie. Pozdrawiam Katarzyna Mudel
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

