Witam, Brałam kiedyś Pramolan na nerwicę lękową. Później mozarin, trittico cr, ale już zakończyłam

2 odpowiedzi
Brałam kiedyś Pramolan na nerwicę lękową. Później mozarin, trittico cr, ale już zakończyłam leczenie. Nie czuję się najlepiej i postanowiłam znowu brać Pramolan. Czy jest to dobry i skuteczny lek?
Nie wiem, jak u Pani. Leki działają na każdego inaczej. Proponuję leczyć się pod kontrolą lekarza, nie samemu. Pozdrawiam.

Pramolan jest jak najbardziej lekiem stosowanym w opisanych przez Panią zaburzeniach. Jednak każdy organizm jest inny i to, że jakiś lek jest skuteczny u jednej osoby nie znaczy, że zadziała tak samo u kogoś innego. Ważne jest też jakie są Pani wcześniejsze doświadczenia z tym lekiem, gdyż pisze Pani, że już go w przeszłości przyjmowała. Jak się Pani po nim czuła? Czy pomógł? Czy były jakieś skutki uboczne?