Witam, biorę regularnie krople na Jaskrę (Briglan Free oraz Nadofree Combi) . Czy pomimo tego mogę s
1
odpowiedzi
Witam, biorę regularnie krople na Jaskrę (Briglan Free oraz Nadofree Combi) . Czy pomimo tego mogę stosować Ikervis ? Mam zalecenie by stosować je aż pół roku.
Można stosować wszystkie te leki łącznie
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, Czy w przypadku RZS przy remisji mozliwy jest spadek RF i anty-CCP do normalnej wartosci?
- Witam, w zeszły czwartek ( dni niepłodne, kilka dni przed okresem) uprawiałam seks bez prezerwatywy, stosunek był krótki dosłownie mniej niz minutę ( chłopak był po alkoholu) i bez wytrysku, planowana miesiączkę miałam dostać w ten poniedzielek, okres jednak pojawił sie dzien wczesniej w niedziele…
- Witam. 3.5 tygodnia temu miałem robią korektę wzroku metodą Lentivu. Moje pytanie brzmi czy mogę wrócić już do gry w piłkę nożna?
- Dzień dobry Pojawiła się ostatnio duża krosta lub guzek na penisie (jakoś 5mm). Wczoraj wycisnąłem ją i zmalał ale dziurka została co to może być.? 18lat
- Witam jestem 8 dni po transferze zarodka w 5 dniu bhcg była pozytywna a z racji tego iż nie mam jeszcze ustalonej wizyty u swojego ginekologa zwracam się z pytaniem o orgazm czy po transferze jest bezpieczny?
- Dzień dobry, mój ojciec (lat 79) przeszedł 12 lipca br. zabieg udrożniania tętnic. Czy po tym zabiegu nadal musi przyjmować lek polfilin prolongatum 400 mg?.
- Czy można zdiagnozować ZZSK bez obecnego stanu zapalnego?
- Czy ZZSK można zdiagnozować bez obecnego stanu zapalnego w stawie krzyżowo-biodrowym i obecności CRP?
- Gdzie wykonam rezonans magnetyczny pod kątem endometriozy (z wykorzystaniem kontrastu dożylnego i zakontrastowaniem pochwy i odbytnicy)? Najlepiej Świętokrzyskie i poboczne województwa.
- Od paru dni moje prawe oko bardzo boli, czuję kłucie na powiece, piecze. Oko jest przekrwione i mam problem z patrzeniem na światło. Oko mocno łzawi. W nocy jest najgorzej, budzi mnie straszny ból oka i głowy. Gdy wychodzę z domu wkładam soczewkę, bo przy niej nie czuję kłucia i bólu. Zakrapiam…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.