Witam, biore izotek juz 3 miesiace, a poprawy brak, wydaje mi sie ze jest nawet gorzej caly czas wys
1
odpowiedzi
Witam, biore izotek juz 3 miesiace, a poprawy brak, wydaje mi sie ze jest nawet gorzej caly czas wyskakuja mi nowe niedoskonałości i pozostają po nich blizny, kiedy nastąpi jakaś poprawa stanu skóry? I jak jest z dietą podczas kuracji? Czego unikać?
Dzień dobry, szacuje się, że zmiany trądzikowe występują u około 80–100% osób pomiędzy 11. a 30. rokiem życia. Ocenia się, że choroba ta dotyczy około 80% młodzieży. W przypadku dziewcząt najwięcej zachorowań odnotowuje się w przedziale od 14. do 17. roku życia, a u chłopców to okres od 16. do 19. roku życia. Jedynie kilkanaście procent chorych wymaga, ze względu na ciężki przebieg schorzenia, ogólnego leczenia farmakologicznego. W tym przypadku rekomenduję wizytę u lekarza specjalisty z zakresu dermatologii. Na badaniu określi on podłoże problemu i jego zaawansowanie. Po przeprowadzenia wywiadu określi odpowiedni sposób leczenia i jeśli będzie to wymagane podejmie współprace z kosmetologiem. Taki sposób działania zagwarantuje najlepsze efekty leczenia. Terapia obejmuje także dobraną indywidulanie pielęgnacje domową. Jeśli będzie to konieczne lekarz dermatolog zaleci wykonanie badań z zakresu innej specjalizacji.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam mam problem z przytyciem.Jem dużo a waga wciąż ta sama a nawet powiedziałabym że chudnę. Mam apetyt z tym nie mam problemu.Moze jakieś odżywki tylko jakie?
- Mam prawie 17 lat mam stulejkę nigdy wcześniej nie byłem u lekarza nie wiem co mam z tym zrobić. Przynosi to jakieś choroby u osoby przeciwnej płci czy mogę uprawiać stosunek z tym czy to nie wywoła żadnych skutków negatywnych? Proszę o pomoc.
- Co zrobić gdy w związku z chłopakiem znajduje cały czas powód do kłótni, które powodują że czuje się bardzo źle?
- Implant na płaskostopie - jakie znieczulenie? Witam, czy po operacji wszczepienia takiego implantu dostanę znieczulenie miejscowe, podpajęczynówkowe, czy całkowita narkoza? Czy może mogę podjąć decyzję co do znieczulenia w takiej sytuacji? I czy jak dostanę podpajęczynówkowe, to czy będę mógł…
- Co zrobić gdy jestem w dosyć długim związku i samoistnie wynajduje problem o kłótnie, które mnie bardzo męczą i przytłaczają?
- Moje dziecko urodziło się z niekształtnym jednym uchem. Góra uszka jest zawinięta. Czy jest możliwość jakoś to naprawić ? Dziecko ma 4 miesiące trzeba czekać aż podrośnie ?
- Czy badanie obrazowe RTG stawu biodrowego należy wykonać bez wkładek ortopedycznych? Nie poinformowano mnie na wizycie u ortopedy. To będzie moje pierwsze w życiu badanie stawu biodrowego w celu wykazania nieprawidłowości. Wiadomym na ten moment jest, iż mam krótszą jedną kończynę.
- Mam 22 lata, od dłuższego czasu mam już stała partnerkę ( około rok), problem jest z utrzymaniem erekcji, członek normalnie staje po czym po chwili opada, dodatkowo jak jakimś sposobem uda mi się utrzymać wzwód chwilowo to wytrysk jest zaraz po kilku ruchach penetracji. Co mam robić w tej sytuacji…
- Witam Pieścilismy się najpierw w ubraniach później nago Pare razy ocierał sie o wargi stromowe i zauważyłam ze jest na człowieku ten płyn prejakul czy jakoś tak ale nie włożył penisa do środka dopiero jak założył prezerwatywę to włożył kochaliśmy się przy wytrysku wyjol z pochwy penisa i w…
- Witam mam endometrium niedaleko bliźny po cesarce...(ginekolog mówił że trzeba usunąć) czy mogę chodzić do kosmetyczki na zabiegi spalające tkankę tłuszczową? Pozdrawiam Ania
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.