Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników syna Wynik EBV CA IGG ocena miana 1:1000 Zakres refe

1 odpowiedzi
Bardzo proszę o interpretację wyników syna
Wynik EBV CA IGG ocena miana 1:1000
Zakres referencyjny
W. ujemny < 1:10
W.wątpliwy 1:10
W.dodatni > 1:10
Syn w kwietniu przeszedł duża infekcje. Teraz ma powiekszone węzły chlonne ( np w sliniance), nieznacznie powiększoną śledzionę i podwyższony poziom limfocytów.
Wynik jest dodatni, czyli Syn prawdopodobnie posiada przeciwciała przeciwko wirusowi EBV, z którym zetknął się w przeszłości (między kilka tygodni a kilkanaście lat wcześniej).