Witam 4 dni temu miałam podany botoks i kwas hialuronowy na zmarszczki palacz . Teraz mam trudności

Witam 4 dni temu miałam podany botoks i kwas hialuronowy na zmarszczki palacz . Teraz mam trudności z jedzeniem sztywność w ustach i dolną wargą czasem ucieka mi w jedną stronę . Czy ta sztywność jest prawidłowa?

1 odpowiedź


Opisane dolegliwości mogą mieć różne przyczyny. Może to być też związane z nieprawidłowo wykonanym zabiegiem podania Botox. Proszę się koniecznie skontaktować z lekarzem, który podawał Pani botox bo być może trzeba będzie wdrożyć leczenie ukierunkowane na osłabienie działania botox.

dr n. med. Łukasz Drozd

dr n. med. Łukasz Drozd

chirurg plastyczny

Katowice

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.