12 mają miałam ostatnią miesiaczke po której zaszłam w ciążę. Niestety 3 lipca poroniłam z po

1 odpowiedzi
12 mają miałam ostatnią miesiaczke po której zaszłam w ciążę. Niestety 3 lipca poroniłam z powodu krwiaka który obejmował jajo płodowe. 19 sierpnia byłam na czyszczeniu macicy farmakologicznie ponieważ zostały resztki. Byłam na kontroli i wyszło że jednak nic nie dało i 24 września byłam na lyzeczkowaniu macicy. Przed zabiegiem moja beta hcg wynosiła 0.5 więc prawie nic. Dziś mija 3 tyg od zabiegu. Badania histo. Nic nie potwierdziły tylko że była to ciąża. TSH wynosi 2.0 morfologia krwi książkowe wyniki. Macica czysta. I tu moje pytanie czy mogę się już starać o kolejną ciążę czy muszę czekać te 3 miesiace? Czuje się fizycznie i psychicznie bardzo dobrze.
Dzień dobry, nie ma potrzeby czekać 3 miesięcy, może się pani już starać o kolejną ciążę. Pozrawiam