wielomocz, 10-20 razy dziennie. Podejrzewa sie zwezenie cewki moczowej w czesci membrannej, robiono

2 odpowiedzi
Wielomocz, 10-20 razy dziennie. Podejrzewa sie zwezenie cewki moczowej w czesci membrannej, robiono RTG , kontrast z trudem wchodzi do pecherza moczowego. Potrzebna jest cystoskopia i w razie potrzeby uretrotomia.
Ostatnio jem mieso tygodniowo 3 razy 100-200g i wszystko jest super! jem produkty mleczne, owoce, warzywa, chleb,slodycze, wody pije norma. Ale jak tylko wiecej zjadam miesa, to znowu wszystko wraca...do czasu gdy znowu przestaje jesc mieso. Wiec jaki zwiazek ma sporzywanie miesa z zwezeniem cewki moczowej? osobiscie podejrzewam ze oprocz zwezenia jest jeszcze cos, moze jakis problem z pechezem lub nerkami.
Mezczyzna 28lat.
Dzień dobry, białko mocno zakwasza organizm, zakwaszenie organizmu może łączyć się ze stanami zapalnymi, konieczna jest także dokładna diagnostyka urologiczna w większym ośrodku urologicznym, pozdrawiam

Należy wykonać badanie moczu, dobre USG, cystoskopię i jeśli potwierdzi się zwężenie uretrotomie. W razie wątpliwości uzupełnić diagnostykę badaniem urodynamicznym.