Wczoraj wróciłam z Krety. Dziś od rana boli mnie ucho. Nie jest zatkane, poprostu boli, jest wrazliw
1
odpowiedzi
Wczoraj wróciłam z Krety. Dziś od rana boli mnie ucho. Nie jest zatkane, poprostu boli, jest wrazliwe na dotyk i mam wrażenie że coś jakby je uciska. Czy to może być spowodowane lotem samolotem? Przeczekać czy udać się do lekarza? Góry dziękuję za informację pomocną.
Proszę pilnie zgłosić się do laryngologa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mój penis jest zakrzywiony w dół. Nie uniemożliwia to jednak odbycia stosunku płciowego. Zastanawia mnie jednak czy może to być przyczyną problemów z zajściem w ciąże?
- Mam problem na tle seksualnym. Od kilku miesięcy jestem razem z moją partnerką i z racji, że mieszkamy daleko od siebie to nie spotykamy się zbyt często, ale niedawno znów się widzieliśmy i tym razem oboje uznaliśmy, że jesteśmy gotowi na seks (dodam tylko że w przeciwieństwie do niej to był…
- Czy jeżeli noszę okulary i chce założyć do tego soczewki, będzie to powodowało wadę wzroku? Chodzi o to, że w prawie jazdy mam, że muszę mieć okulary, a nad jeziorem najlepiej byłoby nosić soczewki, ze względu na to, że okulary mogą się utopić, a są cenne. Jednocześnie, nie założę soczewek już…
- Guz pod jądrem , nie bolesny ! Mężczyzna 37 lat .Kierowca
- Zaczęłam brać tabletki jakiś rok temu , od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, jest możliwość że moje libido obniżyło się z powodu zażywania tabletek antykoncepcyjnych? Proszę o pomoc , coraz częściej zaczynam się kłócić z partnerem;(
- Proszę o informację co do wyniku badań na bolerioze IgG 13,1 i drugi IgM183, 2
- Mam 39 lat. Miesiączki miałam regularne co 27/28 dni nigdy tego ogólnie nie kontrolowałam nie liczyłam dokładnie. Okres trwa ok 3 /4 dni bezbolesny tylko 2 lub 3 dnia troszkę b obfity a tak to b małe krwawienie w pozostałe dni. 29 tego lipca dostałam miesiączkę. 8 sierpnia przed owulacja staraliśmy…
- Jestem na kwarantannie, niestety dentysta póki co odpada. Mam nadzieje i wrażenie, że to wyrastająca ósemka. Spuchła mi trochę twarz i dookoła dziąsło, ketonal używam jak jest już bardzo źle, ale chciałbym jakoś ''naprawić'' dziąsło. Dentosept to dobry pomysł?
- Jakis czas temu miałam leczenie kanałowe górnej 7 mino to ząb nadal boli reaguje na zimno na zdjeciu widac wypełnienie poza korzen a w drugim nie wiadomo czy wypełnienie jest dobrze wykonane.Czy ząb da się jeszcze wyleczyc nie chce usuwac go.Proszę o odpowiedź
- Córka lat 9 ma znamię barwnikowe w okolicy sutka. Pani dermatolog nie wskazała jako konieczne usuwanie w chwili obecnej. Natomiast w przyszłości prawdopodobnie tak. Czy istnieje różnica dla piersi w zależności od tego kiedy podejmiemy się usunięcia znamienia dla powstałej blizny, czy nie (mam…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.