W zapisie mojego ekg, którego jeszcze nie konsultowałam z lekarzem, jest napisane : Zapis w normie.

W zapisie mojego ekg, którego jeszcze nie konsultowałam z lekarzem, jest napisane : Zapis w normie. Dekstrogyria. Czy w związku z zapisem: dekstrogyria - powinnam udać się do odpowiedniego specjalisty celem omówienia wyniku, czy jest to nieinwazyjna przypadłość, z którą żyć można 100 lat i nic się z tym nie robi?

1 odpowiedź


Witam, Dekstrogyria raczej wymaga wyjaśnienia. Przy braku objawów "na spokojnie" Życzę 100lat w zdrowiu dr n.med. Witold Mazur

dr n. med. Witold Mazur

dr n. med. Witold Mazur

kardiolog

Głogów Małopolski

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.