W USG jamy brzusznej mam fr. opisu: "worek przepuklinowy o szer ok. 10mm zawierający tkankę tłuszczo
4
odpowiedzi
W USG jamy brzusznej mam fr. opisu: "worek przepuklinowy o szer ok. 10mm zawierający tkankę tłuszczową" . Udać się do specjalisty?
Tak.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Tak. Do Chirurga ogólnego.
Tak konieczna jest konsultacja chirurgiczna
Konieczna konsultacja chirurgiczna.
Podobne pytania
- Jakie jest prawdopodobienstwo uszkodzenia sluchu i dzwonienia w uszach od refluksu czynnosciowego trwajacego przewlekle kilka lat?Mam ciagle szumy, dzwonienia w uszach oraz napiecie w szczęce i zastanawiam sie,czy moglo mi sie to zrobic od przewleklego refluksu?
- Dostałem zastrzyk z kwasu hialuronowego. Mam chondromolacja chrzastki III stopnia. Zastrzyk nic za bardzo nie pomógł. Lekarz zakończył leczenie na tym etapie A mnie co raz bardziej boli kolano i mam problemy z chodzeniem. Chciałbym to wyleczyć A nie wiem gdzie oraz jakie leczenie podjąć.
- Od 5 lat leczę się na niepłodność. Fizycznie nie ma przeciwwskazań, aby zajść w ciążę jednak mimo wielu prób naturalnych, inseminacji i podejść do invitro ciąży nie ma. Straciłam już nadzieję, że w końcu się uda.Nie wiem co robić? Może mam jakąś wewnętrzną blokadę, może problem jest w głowie,…
- Co może być powodem trądziku po lewej stronie brody? TSH w porządku. Jakie powinnam wykonać jeszcze badania?
- Nie jestem w stanie przełknąć kapsułki Tetrysalu (300 mg). Czy mogę ją przekroić i wysypać zawartość, mieszając z wodą?
- Przez sytuację w pracy, a później przez partnera, podejrzewam, że nabawiłam się nerwicy. Gdy ktokolwiek robi coś niezgodnego z moim zdaniem, zaczynam się szybko denerwować, obgryzać paznokcie, trząść się. Zauważyłam, że przy większym stresie (obawiam się czegoś) zbiera mi się na wymioty i się…
- Jak współżyjem z chłopakiem . jJak my uprawiamy sex to namiętnie jest . Tylko ja się trzesę się nie wiem odczego to jest . Czy to tak zawsze będzię ?
- Zostałam uderzona niechcący w pierś łokciem.Krwiaka na zewnątrz piersi nie ma.Czy taki uraz mechaniczny - uderzenie może spowodować w przyszłości raka piersi?
- Lekarz rodzinny przepisał mi sedam 3na nerwy i lęki ,jednak nie odwazylam się jeszcze wziąć leku ponieważ jestem za granicą i boje się czy mi nie zawszkodzi ,czy mam się czego obawiać?lekarz powiedział że mam go brać doraźnie o każdej porze jak się tylko źle poczuje ..
- Mam 36 lat od jakiegoś czasu miewam biegunki/luźne stolce.Pierwszy raz zauważyłam w kwietniu. Zdarza się to od czasu do czasu. W tym roku przeżyłam bardzo dużo stresu związku z chorobami nowotworami w rodzinie. Nieustannie martwię się o swoje zdrowie. Objawy nasiliły się po śmierci bliskiej osoby…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.