W tym roku kończę 40 lat . Nie mam żadnych schorzeń w tym roku przeszłam 5 zabiegów karboksyterapi,m

4 odpowiedzi
W tym roku kończę 40 lat . Nie mam żadnych schorzeń w tym roku przeszłam 5 zabiegów karboksyterapi,mezoterapia 1 , 2 zabiegi kwasami .I mimo tych zabiegów zmarszczki coraz bardziej są widoczne a moja skóra wydaje się być zmęczona dodam że borykam się z workami pod oczami prawdo jaki zabieg mogła bym wykonać by odmłodzić twarz ?i żeby efekt był widoczny .Mam dość tych serii nie zbyt przyjemnych i trochę bolesnych i każda kosmetyczka obiecuje inny zabieg w kilkunastu seriach ale ja efektów nie widzę
Proszę więc zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej, najlepiej dermatologa lub chirurga, który kompleksowo zajmie się stanem Pani skóry. Zabiegi o których Pani pisze w gabinetach kosmetycznych raczej nie zaszkodzą ale proszę nie oczekiwać spektakularnej poprawy swojego wyglądu.

Szanowna Pani, pomimo zamieszczenia opisu proponowałbym zgłosić się na konsultację do lekarza, który dobierze odpowiedni zabieg do Pani potrzeb i oczekiwań - opisywanie tutaj wszystkich możliwych zabiegów redukujących zmarszczki, a jest ich wiele, mogłoby doprowadzić do niewłaściwego wyboru i znów byłaby Pani narażona na niepotrzebne cierpienie.
Proszę się zgłosić do specjalisty dermatologa lub do specjalisty chirurgii plastycznej. Z pewnością lekarz znajdzie dla Pani korzystne i skuteczne rozwiązanie
Przed rozpoczęciem jakichkolwiek zabiegów konieczna jest osobista konsultacja lekarska, właściwa diagnoza i zaplanowanie kalendarza spotkań. Należy w zależności od problemu ale i priorytetów tak ustalić kolejność zabiegów aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak najlepsze możliwe efekty.
Na podstawie opisu trudno ocenić rezultaty procedur jakim się Pani poddała. Niezadowolenie może wynikać z tego, że zabiegi którym Pani się poddała były być może nie najlepiej dobrane do Pani potrzeb,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel