W styczniu przyszłam do swojego ginekologa z problemem świądu i upławow w pochwie i powracającymi za
2
odpowiedzi
W styczniu przyszłam do swojego ginekologa z problemem świądu i upławow w pochwie i powracającymi zapaleniami pęcherza po stosunku. Lekarz wypisał mi tabletki dopochwowe, ktore pomogły chwilowo na objawy. Po dwóch tygodniach problem wrócił Wiec i ja wróciłam do ginekologa. Doszedl do tego świąd odbytu. Ten wypisał mi mocniejsze tabletki dopochwowe, tabletki przeciwgrzybicze doustne i maść by zapobiec swędzeniu. Gdy po miesiącu znowu wróciłam z problemem zrobił posiew z pochwy i wyszła bakteria Enterobacter Aerogenes. Nic mi nie wytłumaczył oprócz tego ze jest ona z odbytu i przepisał mi antybiotyk levoxa 500mg raz dziennie przez 10dni. Jestem na 7 tabletce ale antybiotyk mi nie pomaga. Mam kilka pytan dotyczących tej bakterii lecz w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi:
1. Czy mój partner tez może być zarażony i tez powinien przejść leczenie?
2. Czy ta bakteria może być powodem powracających zapaleń pęcherza od kilku lat? Urofuragin to już jak rodzina..
3. Czy może być powodem powracającego świądu w różnych partiach ciała (pachy, brzuch, oczy)?
4. Czy po dalsze leczenie skoro antybiotyk nie pomaga powinnam się udać do ginekologa czy może innego lekarza?
5. Czy powinnam zrobić Np. Badanie kału?
1. Czy mój partner tez może być zarażony i tez powinien przejść leczenie?
2. Czy ta bakteria może być powodem powracających zapaleń pęcherza od kilku lat? Urofuragin to już jak rodzina..
3. Czy może być powodem powracającego świądu w różnych partiach ciała (pachy, brzuch, oczy)?
4. Czy po dalsze leczenie skoro antybiotyk nie pomaga powinnam się udać do ginekologa czy może innego lekarza?
5. Czy powinnam zrobić Np. Badanie kału?
- zapraszam. pzdr artur mazur kalisz
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
zaufanie do lekarza to cenna rzecz, jego brak to katastrofa dla pacjentki
Podobne pytania
- Rok lub dwa lata temu wykryto u mnie torbiel na prawym jajniku miała ona 11 mm. Czy konieczna jest teraz wizyta u lekarza. Jakoś wcześniej wstydziłam się pójść.
- Chciałabym się dowiedzieć czy w wieku 18 lat miałabym dofinansowanie z NFZ na aparat na zęby? Od małego mam je nie równe i w końcu chciałabym je poprawić.
- Jestem aktualnie w 8 tygodniu ciąży. W 6 tygodniu zarodek osiągnął odpowiednią wielkość (7mm), USG po 9 dniach wykazało zbyt mały przyrost - o jakieś dwa dni. Dostałam zalecenie wykonania beta hcg - 7375, po trzech dniach 9600 (4 tygodnie wczesniej wynik 1700 więc zdecydowanie za słaby przyrost).…
- Z powodu urazu nadgarstka (wydarzyło się to 08.05) miała zlecony rezonans magnetyczny (przez ten czas miałam cały czas rękę w ortezie - lekarz podejrzewał złamanie kości łódeczkowatej). Opis rezonansu jest następujący: OPIS: Nasady dalsze kości promieniowej i łokciowej oraz kości nadgarstka…
- Jestem w ciąży w 30 Tc i stwierdzono nietypowy przebieg zyly pepowinowej w jamie brzusznej nie typowa lokalizacja dv, dv uchodzi do zyly głównej dolnej. Dodam że mam pepowinie dwunaczyniowa. Proszę o jakieś odpowiedzi. Co to znaczy czy to coś groźnego.
- Od dłuższego czasu męczą mnie różne objawy typu bóle w klatce piersiowej, kaszel, zaburzenia wzrokowe czasem bóle w plecach w odcinku lędźwiowym wykonałem sobie rezonans magnetyczny całego ciała tzw whole body scan w którym opisano że cyt. Zniesienie fizjologicznej lordozy w odcinku szyjnym kręgosłupa…
- Jestem po wypadku motocyklowych moja w lewym kolanie żepka wyskoczyła i wskoczyła z powrotem chociaż trudności mi sprawia chodzenie i kolano podczas chodzenia sprawia wrażenie jakby miało zaraz wyskoczyć. Co to moze byc ile nedzie trwalo leczenie.? A po drugie ramię boli gorzej niż kolano i nie…
- Czy moge ubiegac sie o zaswiadczenie do wykonania cc po przebytym pierwszym porodzie z komplikacjami?Porod zagrazajacy zyciu matki i dziecka. Porod vaccum
- Mam 34 lat, Od 9 miesiecy mam porazenie nerwu twarzowego, miałam rehabilitacje , brałam sterydy, nivalan, cały czas biore neurovit. Porazenie było duze, mialam zaburzenia łzawienia, Jest poprawa , ale dalej nie rusze brwia, oka prawie sie domyka, czoło nie pracuje i połowa ust tez. robiła tomografie,…
- Proszę o pomoc, jestem schorowaną osobą ma różne dolegliwości i masę dokumentacji medycznej, nie które dokumenty mają po kilkanaście lat, nie wiem co trzymać co wyrzucić ? są na przykład badania jednego typu który były robione klika razy na przestrzeni kilkunastu lat, problem jest tego typu że…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.