W piątek (01.10.21) miałem ekstrakcje zęba, 24h po odczuwam letkki ból od czasu do czasu, skrzep któ

1 odpowiedzi
W piątek (01.10.21) miałem ekstrakcje zęba, 24h po odczuwam letkki ból od czasu do czasu, skrzep który się pojawił jest jakby żółty, no czasami się rusza. Czy to coś złego? No czy to możliwe że po 48h on sam odpadnie/rozpuści się? Czy to objawy suchego zębodołu? Dentysta jedyne co mi powiedział to żebym nie pił i nie jadł przez 3h i trzymał ten tampon przez 30 minut (trzymałem 1h)
Jeśli nie ma silnego bólu to dobry znak.Żółty kolor skrzepu z kolei trochę niepokoi bo taki kolor może wskazywać na pojawienie się ropnej treści.Proszę jednak zadzwonić do stomatologa