W ostatnim roku mam dość regularne cykle 30-33 dni, ostatni cykl niestety się opóźnił (38dni)-dzisia
1
odpowiedzi
W ostatnim roku mam dość regularne cykle 30-33 dni, ostatni cykl niestety się opóźnił (38dni)-dzisiaj mam pierwszy dzień miesiączki, wynika z tego że kolejna miesiączka wypadnie mi dokładnie w dniu mojego ślubu, bardzo się tego obawiam. Normalnie bym się tym nie przejmowała jednak nie chce żeby okres popsuł mi te dzień(2dni mam bolesne i obfite), czy jest szansa na farmakologiczne przyspieszenie miesiączki, dodam że nie stosuje antykoncepcji hormonalnej.
Trzeba pójść do ginekologa po receptę. Im szybciej tym lepiej
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Lekarz stwierdził u mnie nerwicę. Przepisał mi Prazepam 5 mg. Chciałabym się dowiedzieć, czy taka dawka jest duża i czy to jest silny lek
- Brałam różne leki depratal prefaxine i nic mi nie pomaga na dłuższą metę? Co jest powodem?
- Od tygodnia przyjmuje lek Citronil w dawce 20 mg rano, od tego czasu nie mogę wogole spać. Czy może być to spowodowane stosowaniem leku?
- Parę dni temu na kolanie i udzie wyskoczyły mi dwie czerwone krostki. Dziś zauważyłam, że krostki są tez w dużej ilości na plecach ( dokładniej na środku w mniej więcej jedniej linii grubszej ). Jedną na ramieniu, z cztery na kostce. Swedzą mnie trochę te na plecach.
- Mam 28 lat mam problem przyklejony napletek do żołędzia widać go że jest chyba dosyć wystarczająco długi od czubka do dołu i żołądź odkrywa się do połowy gdy penis stoi i nie mogę go odprowadzić do końca bo czuję dyskomfort nacisk ale nie boli mogę oddawać mocz normalnie co to może być ? Pozdr
- 21 lat, mężczyzna. Podejrzewam że podczas ćwiczeń 2-3 miesiące temu uszkodziłem sobie coś w obrębie kręgosłupa piersiowego. Na co dzień występuje lekki dyskomfort pomiędzy łopatkami, bardziej z prawej strony, szczególnie jeżeli dużo czasu spędzam w pozycji siedzącej. Ostry ból występuje kiedy…
- Od dziecka mam problem z krostkami na przed ramieniach. Dermatolog stwierdził, że to jest rogowacenie okołomieszkowe i zalecił mi stosowanie maści z 30% mocznikiem, jednak to nie dało prawie żadnego rezultatu jestem również w trakcie leczenia izotretynoiną (7 miesiąc) co podobno też pomaga z…
- Czy jest możliwe aby ktoś kto ma wadę -2.25 diopotri sferycznych i od 5 lat nosi okulary, miał ostrość wzroku 0.5 bez korekcji, czyli czytam 5 rzędów z tablicy bez okularów ? Tak jest w rozporządzeniu w sprawie chorób kandydatów do Policji U mnie badanie wyszło tak: 0,1 CC -2.25. po korekcji…
- Miesiąc temu uderzyłam się paznokciem w szafkę. Paznokieć jest biały, cały odstaje od łożyska, trzyma się tylko w macierzy. Miedzy łożyskiem a paznokieć jest kilka mm przerwy, tak odstaje.Skróciłam go równo z opuszkiem. Iść z tym do lekarza? Jakiego? Co robić?
- Czy jest jakiś lek , czy może są odbywane zabiegi w Polsce dla osób chorych na chorobę stardgarda ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.