W marcu przeszłam masywną obustronne zatorowosc plucna. Od tego czasu moje wyniki laboratoryjne spad
1
odpowiedzi
W marcu przeszłam masywną obustronne zatorowosc plucna. Od tego czasu moje wyniki laboratoryjne spadają. Teraz mam Hemoglobina 7
żelazo 19
Płytki krwi 407
Co mam zrobić by poprawić moje wyniki krwi? Z góry dziękuję za odpowiedz
Powinna Pani mieć wykonaną diagnostykę niedokrwistości i włączone leczenie przyczynowe. Bardzo prawdopodobne, że po włączeniu leczenia przeciwkrzepliwego (które jest włączane po zatorowości płucnej) występują u Pani krwawienia, które są przyczyna niedokrwistości, należy to jak najszybciej wyjaśnić. Proszę udać się do lekarza i z nim zaplanować dalsze postępowanie, niewykluczone, że będzie to wymagało hospitalizacji.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzis odebrałam wynik TSH który wyniósł 25.490ulU/ml.Badanie robilam po raz pierwszy.Czy jest on prawidłowy?
- Proszę o pomoc. Dostałem wyniki z badań na chlamydii. Przeciwciała chlamydia IgA - 1,7 U/ml <20 ujemny 20-25 wątpliwy >25 dodatni Przeciwciała chlam. IgG - 4,6 U/ml <20 ujemny 20-25 wątpliwy >25 dodatni Przeciwciala chlam. IgM - 2,2 U/ml <20 ujemny 20-25 wątpliwy >25 dodatni
- Od około 12 lat zmagam się z bakterią Escherichia colim która znalazła się w nasieniu i powoduje stany zapalne prostaty. Brałem wiele antybiotyków od kilku lekarzy ale poprawa następowała tylko na krótki okres czasu po czym objawy wracały. Czy można skutecznie zwalczyć tą bakterię gdyż lekarze…
- Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie zakłuje policzek, jest to bardzo męczące. Bylam u stomatologa i po prawej stronie, gdzie bol występuje mam wyleczome zeby. Mam ósemke która jest w polowie wyrznięta, stomatolog zalecila usunac,…
- Od trzech miesięcy mam problem z lewą stopą, spuchła mi jej zewnętrzna część, czuję mrowienie i ból.. miałem robione wyniki pod kątem dny ale tu wszystko jest ok, tabletki przeciwzapalne i maści nic nie dają, mam 36 lat i nie ważę 98kg przy wzroście 190cm i prowadzę raczej aktywany tryb zycia,…
- Jestem w 6 tygodniu ciąży, mam grzybicę okolic intymnych, czy można to leczyć w 1 trymestrze ciąży? Czy lepiej poczekać do 2 trymestru? Nie jest to aż tak bardzo uciążliwe. Pozdrawiam
- Wynik badania histopatologicznego wyrostka robaczkowego Appendicitis purulenta et periappendicitis fibrinoso-purulenta acuta Proszę o przetlumaczenie. DZIĘKUJĘ
- Od kilku miesiecy mam poranne rozwolnienia kiedy tylko cos zjem nic mnie nie boli czasami tylko przelewa mi sie w jelitach.Stolec jesz żołty a czasem ma kilor cegły.nie schudnę nie mam wzdec.Mam usuniety woreczek zolciowy od 7 lat.Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
- Czy może Pan powiedzieć mi czemu u mojego syna jest niedobór żelaza jeżeli morfologia nie wskazuje anemi dziecko ma 5 lat żelazo 29.37norma 33.-193 płytki krwi 380 norma210. - 490 hemoglobina 12.5norma11. - 13.8 crp1. 20 norma00,-5limfocyty 40 norma 20-50
- Mam problem z zębem, a może "zębami" tu lepiej pasuje. Otóż jakiś rok temu zabrałam się za leczenie mojego uzębienia- prywatnie (nie mam zaufania do stomatologów na NFZ). Ok fajnie, coś do leczenia na górze po prawej stronie, więc leczymy sobie najpierw 5 i 6 (któraś z nich niemiłosiernie bolała,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.