W cytologii otrzymałam wynik II, stan zapalny w regeneracji. Jako leczenie otrzymałam Macmirror, któ

6 odpowiedzi
W cytologii otrzymałam wynik II, stan zapalny w regeneracji. Jako leczenie otrzymałam Macmirror, który jest stosowany do leczenia grzybiczo-bakteryjnej. W wyniku cytologiczny nie było mowy o bakteriach czy grzybach. Czy takie postępowanie jest prawidłowe? Jakie leki należy stosować w stanie zapalnym szyjki macicy? Czy wystarczy kaws hialuronowy i probiotyki? Po zastosowaniu Macmirrora pojawiła się grzybica, której nie mogę doleczyć.
Proszę zrobić posiew z kanału szyjki

Cytologia ie służy do wykrywania infekcji,zaszło jakieś nieporozumienie.
Sądzę,że najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u ginekologa,gdyż trudno ocenić pani zdrowie,rodzaj ewentualnej infekcji na podstawie przekazanych przez pani informacji
Szanowna Pani - nic nie potrzeba stosować. Im mniej chemii tym lepiej. Ja zalecam 2 kiszone ogórki i 200 g kiszonej kapusty w diecie i to działa!. a poza tym ma Pani jakiekolwiek objawy czy tylko i wyłącznie rozpoznanie jest ze szkiełka / tzw. " halo" wokół jądra komórkowego - jako objaw stanu zapalnego - tego się nie czuje / pzdr artur mazur kalisz
Stosowanie Macmiroru w tej sytuacji może nie było konieczne, ale też nie wydaje się, by wywołał on grzybicę, gdyż jest to lek przeciwgrzybiczy. Globulki z kwasem hialuronowym i probiotyki mogą nie wystarczyć. Leki na stan zapalny szyjki dobiera się do konkretnej sytuacji.
postępowanie było prawidłowe