UZALEŻNIENIE ALKOHOLOWE - SYNA

6 odpowiedzi
DZIEŃ DOBRY, MÓJ SYN MA 27 LAT- NADUŻYWA ALKOHU - WPADŁ W ZŁE TOWARZYSTWO NIC DO NIEGO NIE DOCIERA .CZY ZAJMUJE SIĘ PANI SPRAWAMI UZALEŻNIEŃ?
Tak. Jeśli syn ma motywację do spotkania i zmiany to zapraszam. Ale jeśli on sam tego nie chce, to nie wiele jestem w stanie zrobić. Wtedy bardziej odpowiedni będzie Ośrodek Leczenia Uzależnień. Informacji proszę szukać w Tarnowie przy Szpitalu św. Łukasza lub w Tuchowie na ul. Kolejowej.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry, nie zajmuję się tego typu tematyką. Sugeruję konsultację w poradni uzależnień. Pozdrawiam.
Dzień dobry, przykro mi, że musi Pani zmagać się z uzależnieniem syna. Zajmuję się systemową terapią uzależnień. Chętnie też pracuję z całą rodziną dotkniętą tym problemem (lub tą częścią rodziny, która jest gotowa by coś zrobić). Natomiast jeśli Pani syn nie widzi żadnego problemu, to prawdopodobnie nie zechce się podjąć terapii. Być może jednak i Pani potrzebuje w tej sytuacji wsparcia? Problem uzależnienia dotyka całej rodziny, a nie tylko tego, kto nadużywa alkoholu. Zapraszam Panią na konsultację, zastanowimy się co może Pani zrobić dla siebie i syna. Jeśli zdecyduje się przyjść Pani syn to będzie to jego ważny krok w kierunku zdrowia, jednak przed nim jeszcze prawdopodobnie długa droga zmagań i walki o siebie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zaufanie.
Dzień dobry
Tak pracuję z osobami uzależnionymi i nadużywającymi. Zapraszam Panią na konsultację abyśmy mogły porozmawiać na temat tego co Pani jako mama mogłaby zrobić dla swojego syna albo czego lepiej unikać albo po prostu nie robić. Zapraszam
Tak,pracuję z osobami uzależnionymi
Tak, zajmuję się. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
J.

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.