Uszkodzenie stożka rotatorów

6 odpowiedzi
Witam, nabawiłem się kontuzji barku. Po wizycie u ortopedy diagnoza brzmiała uszkodzenie stożka rotatorów. Trzy tygodnie odpoczynku od pracy i wszelkiej aktywności fizycznej i ból znacznie ustąpił. Już mi tak nie dokucza, ale przy pewnych ruchach wciąż jest odczuwalny. Mowy nie ma o uprawianiu jakiejkolwiek dyscypliny sportowej. Czy jest mi Pan w stanie pomóc w szybszym dojściu do pełni zdrowia?
Dzień dobry, muszę Pana zbadać i zdiagnozować problem. Stożek rotatorów tworzy grupa mięśniowa i trzeba wprowadzić odpowiednie techniki aby zlikwidować dysfunkcję. Na takie pytanie mogę odpowiedzieć dopiero po przeprowadzeniu badania manualnego. Pozdrawiam i zapraszam.

Witam. Jak najbardziej.
Jak najbardziej jestem w stanie Panu pomóc, miałem wielu pacjentów z tego typu urazem. Jest to dosyć częsta kontuzja, która to wymaga odpowiedniej formy rehabilitacji. Zapraszam na wizytę, na której to nakreślimy odpowiedni plan działania zawierający zarówno rehabilitację jak i ćwiczenia domowe wykonywane przez Pana.
Jak najbardziej , zapraszam na wizyte
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, jak najbardziej. Ból zredukował się ponieważ ustąpił stan zapalny. Teraz czas na fazę przebudowy uszkodzonej tkanki - trzeba ją stymulować metodami fizjoterapeutycznymi pod kontrolą wykwalifikowanego fizjoterapeuty tak, by odzyskać niebolesny, pełny zakres ruchu i 90% siły mięśniowej. Potem można wracać do sportu.
Witam. Tak jak najbardziej, a w jakim czasie będę w stanie odpowiedzieć po pierwszej wizycie. Potrzeba zbadania manualnego,wykonania kilku testów diagnostycznych. Zapraszam do kontaktu. 882,100,067