usuwanie blizn- tradzik

14 odpowiedzi
Witam
mam 23 lata i od ok. 14 r. ż mam manie wyciskania, drapania skóry itd. Próbuje z tym walczyć, ale zostały mi bardzo stare blizny - nie jest ich bardzo duzo -kilka w postaci dziurek na policzkach np. Czy jest szansa takie głębsze i stare pojedyncze blizny usunac? Jesli tak to w jaki sposob i gdzie powinnam sie udac? Bylabym wdzieczna za przyblizenie ceny. Na razie stosuje epiduo- bylam u dermatologa powiedzial, ze nie mam jakiegos zlego stanu tylko delikatny tradzik grudkowy i dodatkowo na blizny- noscar dostalam, ale nie wierze ze pomoze mi taki krem. Prosze o rady.
Dzień dobry stare blizny można spłycić np. laserem typu fraxel - zwykle jest konieczność wykonania kilku zabiegów, cena zależy od wielkości leczonej powierzchni; zaocznie trudno odpowiedzieć bardziej szczegółowo; wykonuję takie zabiegi - zapraszam na konsultację

Dzień dobry,
leczenie blizn potrądzikowych jest długotrwałe i wymaga zastosowania złożonej terapii. W swojej praktyce zazwyczaj stosuję połączenie lasera frakcyjnego, najczęściej CO2, z osoczem bogatopłytkowym lub fibryną bogatopłytkową. Koszt jednego zabiegu na policzki to około 1000-1200 złotych, w przypadku całej twarzy - 1400-1600 zł. Należy pamiętać, że takie zabiegi muszą być powtarzane co ok. 6 tygodni i trzeba wykonać minimum 5-6 powtórzeń. Zapraszam na konsultację.

Lek. Piotr Drozdowski
Specjalista chirurg plastyk
FEBOPRAS
Jest wiele metod. Zapraszam do kliniki. Koszt zabiegów jednorazowych od 200-650 pln
Witam.
W przypadku blizn potrądzikowych polecam zabieg peelingu laserowego w technice frakcyjnej. Podczas tego zabiegu odpowiednio dobrana moc lasera pozwoli na redukcję zanikowych blizn potrądzikowych. Zabieg taki dostępny jest w mojej klinice San-Medical w Bielsku- Białej.
Proszę o kontakt z recepcją.
Można usunąć lub spłaszczyć blizny przy użyciu różnych technik.nie mogę określić ceny nie widząc pacjenta.Zapraszam na konsultację
Witam, najlepiej będzie jeżeli rozpocznie pani od wizyty u dermatologa, który również zajmuje się medycyną estetyczną. W naszej klinice jest taka możliwość a zapisy są telefonicznie przez recepcje.
Pozdrawiam
Witam , proponuję RF z mikronakłuwaniem np. Mesotherm , 6 zabiegów co 1mc , większość blizn zanikowych ulegnie zlikwidowaniu.
Witam! Blizna to coś ostatecznego- nie możemy jej "zlikwidować" a jedynie zredukować, zniwelować.Blizny potrądzikowe możemy z grubsza na ubytkowe i przerosłe. Blizny ubytkowe możemy próbować podcinać specjalną igłą , a następnie stosować serię zabiegów laserem frakcyjnym co2. Stosuje się też wypełniacze z kwasu hialuronowego o dużej gęstości i lepkości żeby nieco "wypchnać" powierzchnię blizny .Jest to zabieg czasowy-należy go powtarzać co kilka kilkanaście mcy , w celu podtrzymania efektu. Epiduo ani Noscar nie likwidują blizn! Cena zabiegu zależna jest nie od ilości blizenek ale powierzchni na jakiej blizny występują: policzki 300-500 zł za pojedynczy zabieg laserem co2 wraz z podcięciem blizenek. Ilość zabiegów w serii zwykle 3-5 , w odstępach 4-6 tygodni. Pozdrawiam i zapraszam. Dane do kontaktu w profilu.
Dzień dobry,
polecam laser frakcyjny. Pozdrawiam
Witam, zajmuję się przeszczepem włosów. Proszę konsultować się z lekarzem dermatologiem lub chirurgiem plastycznym.
Oczywiście da się to zobić przy pomocy np. lasera frakcyjnego CO2. Ustalenie ceny zależy od rozległości zmian. Pozdrawiam
Witam :) osobiście zastosowałabym naprzemienną terapię osoczem bogatopłytkowym oraz kolagenem. Cena za jeden zabieg to od 600-1000zł w zależności od zużytego preparatu. zabiegi należy wykonywać średnio co 2/3tyg. Pozdrawiam MP
Dzień Dobry,
w sytuacji kiedy na skórze występują blizny potrądzikowe dobre rezultaty przynosi laser frakcyjny eCO2, który stosujemy w naszej Klinice. Kontrolowane mikrouszkodzenia wykonywane na niewielkiej powierzchni sprawiają, że skóra szybko się goi. Energia lasera dociera do głębokich warstw skóry powodując jej pogrubienie i regenerację. Przykładowo koszt jednego zabiegu na okolicy policzków wynosi 800 zł. Zabieg należy powtórzyć po około miesiącu w 3 - 4 seriach.
Pozdrawiam
Witam, przy pojedynczych bliznach, ktore Pani opisuje swietnie sprawdza sie gleboki peeling (a najlepiej ich seria) lub laser frakcyjny. Tegoroczny maj nas nie rozpieszcza z pogoda, a poniewaz najlepiej zabieg wykonywac przed latem i intensywnym sloncem pewnie teraz jest najlepszy na to czas. Oczywiscie z nakladaniem pozabiegowego kremu z filtrem. Goraco polecam najpierw konsultcje w naszej Klinice
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.